عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

برگزاري نخستين همايش كوهگشت روحانيون در كاشان

برگزاري نخستين همايش كوهگشت روحانيون در كاشان
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:42 ق.ظ

/كوتاه از اخبار كاشان/
برگزاري نخستين همايش كوهگشت روحانيون در كاشان

خبرگزاري فارس: برگزاري نخستين همايش كوهگشت اساتيد، روحانيون و طلاب در كاشان، مسابقه طناب‌كشي خانوادگي و ... از عناوين اخبار كوتاه ورزشي كاشان است.

به گزارش خبرگزاري فارس از كاشان به مناسبت ميلاد پيامبر اكرم(ص) نخستين همايش كوهگشت اساتيد، روحانيون و طلاب حوزه‌هاي علميه كاشان صبح امروز برگزار شد.
در اين همايش كه براي نخستين بار در كاشان به همت امور ورزشي سازمان رفاهي تفريحي شهرداري و با همكاري مركز مديريت حوزه‌هاي علميه كاشان برگزار شد حدود 250 نفر در دو بخش برادران و خواهران مسير چهار كيلومتري ارتفاعات خنب كاشان را پيمودند.
اين همايش كوهگشت با هدف توسعه فرهنگ ورزش همگاني در جامعه و نمايش عيني توصيه اسلام به ورزش برگزار شد.

*برگزاري مسابقات طناب‌كشي خانوادگي در كاشان
‌همزمان با سالروز ميلاد باسعادت نبي اكرم حضرت محمد(ص) مسابقه طناب‌كشي خانوادگي صبح امروز در كاشان برگزار شد.
‌مدير امور ورزشي سازمان رفاهي تفريحي شهرداري كاشان در پايان اين مسابقه در جمع خبرنگاران گفت: اين مسابقه با هدف ايجاد لحظات شاد و مفرح براي خانواده‌ها در دو بخش بانوان و كودكان برگزار شد.
سجاد مظفري‌تبار افزود: در بخش بانوان 56 نفر با نسبت خويشاوندي مادر و دختر، دخترخاله‌، دختر عمه، دختر دايي و دختر عمو با يكديگر به رقابت پرداختند.
وي با اشاره به تقدير از سه گروه مينا، نيلوفر و محمدي به عنوان گروه‌هاي برتر بخش بانوان تصريح كرد: صديقه خيرانديش، فاطمه غلامعلي‌زاده، طاهره سادات موسوي، زينب شهرابي، آمنه اشراق‌پور، فاطمه رزاق‌زاده به عنوان گروه مينا مقام نخست را كسب كردند.
به گفته وي همچنين در گروه كودكان نيز 50 نفر در فضايي شاد و صميمي با يكديگر به رقابت پرداختند كه به مناسبت عيد ميلاد پيامبر اكرم(ص) از تمام كودكان با اهداي مدال تقدير شد.

*همايش پياده‌روي بانوان كاشان
خبرگزاري فارس: به مناسبت ميلاد باسعادت پيامبر خاتم حضرت محمد مصطفي(ص) همايش پياده‌روي ويژه بانوان صبح امروز در كاشان برگزار شد.
‌در اين همايش حدود 100 نفر از بانوان كاشاني مسير چهار كيلومتري ميدان جهاد تا سازمان رفاهي تفريحي شهرداري كاشان را پيمودند.
انتهاي پيام/م30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها