عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

چهارمين گردهمايي راهنمايان گردشگري كشور آغاز شد

چهارمين گردهمايي راهنمايان گردشگري كشور آغاز شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:44 ق.ظ

چهارمين گردهمايي راهنمايان گردشگري كشور آغاز شد

خبرگزاري فارس: چهارمين گردهمايي راهنمايان گردشگري كشور در شهرستان رامسر آغاز شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از رامسر، چهارمين گردهمايي راهنمايان گردشگري سراسر كشور از پيش از ظهر امروز با حضور 400 نفر از راهنمايان گردشگري كشور به مدت سه روز در رامسر در حال برگزاري است.
دبير انجمن صنفي راهنمايان گردشگري استان تهران در گفت‌وگو با فارس هدف اصلي اين نشست‌ها را ايجاد هويت شغلي دانست.
آرش نورآقايي هدف اصلي اين گردهمايي را ايجاد هويت شغلي دانست و گفت: 21 فوريه برابر با دو اسفند ماه سالروز جهاني راهنمايان گردشگري در دنيا است كه ما از چهار سال قبل تصميم گرفتيم كه به نحوي اين روز را جشن بگيريم كه منجر به شكل‌گيري اين گردهمايي ها شد.
وي افزود: سه گردهمايي قبلي به تريتيب در تهران، يزد و تبريز برگزار شد و امسال نيز شعر ما تنوع زيستي و مسئوليت بوده و ما جنگل‌هاي هيركاني را در شمال داريم و همچنين در آستانه برگزاري جشن تالاب‌ها در رامسر هستيم كه اين گردهمايي را در مازندران و شهرستان رامسر برگزار شد.
وي بيان داشت: امسال بيش از 400 ‌شركت كننده داريم كه اين تعداد در سال‌هاي قبل به ترتيب 180نفر، 230 نفر و 320 نفر بوده است كه شاهد رشد چشمگيري بوده‌ايم.
وي افزود: راهنمايان گردشگري گوشه‌اي از بخش بزرگ گردشگري كشور است كه مي‌تواند بسيار كمك‌كننده باشد بايد زيرساخت‌هاي گردشگري و پذيرش گردشگر را آماده كنيم.
نورآقايي تصريح كرد: ما نبايد فكر كنيم كه اين تنها بناهاي تاريخي هستند كه باعث جذب گردشگر در منطقه مي‌شود بلكه امروزه افسانه‌ها و اسطوره‌ها و همچنين غذاها و بازي‌هاي محلي هر منطقه‌اند كه جاذبه محسوب مي‌شوند.
انتهاي پيام/م20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها