عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

رونمايي از كتاب قصه "باغ گل‌ها " در فردوس

رونمايي از كتاب قصه "باغ گل‌ها " در فردوس
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:45 ق.ظ

صبح امروز انجام شد؛
رونمايي از كتاب قصه "باغ گل‌ها " در فردوس

خبرگزاري فارس: همزمان با ميلاد حضرت رسول اكرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) كتاب قصه "باغ گل‌ها " نويسنده فردوسي رونمايي شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از فردوس، فرماندار شهرستان فردوس صبح امروز در رونمايي از كتاب قصه "باغ گل‌ها " در فردوس اظهار داشت: اگر يك معلم بالاترين تجربيات تربيتي را داشته باشد ولي قلبي با محبت و رئوف نداشته باشد، نمي‌تواند مردم را هدايت كند.
عباس اقبال با اشاره به اينكه 40 اثر مكتوب امام خميني (ره)، از منابع بزرگ عرفان و معارف اسلامي است، افزود: در اين آثار به مسئله تعليم و تربيت و مدارا با مردم توجه زيادي شده است.
فرماندار فردوس تصريح كرد: مدارا و ملاطفت با مردم در تمام امور مدخليت كامل دارد و زماني مي توان به مردم خدمت كرد كه همراه با علاقه و عشق به مردم باشد.
اقبال از مربيان خواست كه از دانش‌آموزان به اندازه ظرفيت و توان آنها انتظار داشته باشند چرا كه استعدادهاي دانش‌آموزان با يكديگر متفاوت است.
وي تعليم و تربيت را امري خطير دانست و اضافه كرد: در راه تعليم و تربيت، يك معلم واقعي بايد همچون پدر و مادري دلسوز، دانش‌آموزان را مورد هدايت قرار دهد.

*40 دختر كم توان ذهني در مركز گل‌هاي فردوس نگهداري مي‌شوند
رئيس هيئت مديره مركز نگهداري دختران كم توان ذهني گل‌هاي امام رضا(ع) شهرستان فردوس نيز هدف از برگزاري اين جلسه را اهميت دادن به امر خطير تعليم و تربيت خواند و تاكيد كرد: در امر تعليم و تربيت، پس از خانواده، مهد و مدرسه نقش مهم و به سزايي برعهده دارند.
مجيد نقره‌داني مركز گل‌ها را يكي از كرامات انساني دانست و گفت: مراكز خيريه، بهزيستي و كميته امداد، برگ‌هاي زريني از كتاب رسالت است كه بايد بيشتر مورد توجه قرار گيرد.
وي افزود: اگر كودك از سال‌هاي اوليه زندگي خود درست تربيت شود، مي‌تواند در آينده فردي مثمر ثمر واقع شود.
نقره‌داني اظهار داشت: در حال حاضر تعداد 40 دختر كم توان ذهني بالاي 14 سال در مركز گل‌هاي امام رضا(ع) نگهداري مي‌شوند كه علاوه بر نگهداري، مورد تعليم و تربيت و حرفه‌آموزي نيز قرار مي‌گيرند.

*رونمايي از كتاب قصه "باغ گل‌ها "
در اين مراسم از كتاب قصه "باغ گل‌ها " نوشته نجمه طلايي، نويسنده فردوسي كه در زمينه دختران كم توان ذهني مركز گل‌ها به نگارش درآمده است، رونمايي شد.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها