عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

ايران هيچ باكي از تحريم‌ها ندارد

ايران هيچ باكي از تحريم‌ها ندارد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:46 ق.ظ

رئيس ستاد سياستگذاري ائمه جمعه‌:
ايران هيچ باكي از تحريم‌ها ندارد

خبرگزاري فارس: رئيس شوراي سياستگذاري ائمه جمعه ‌گفت: از اول انقلاب نيروهاي نفوذي وارد كشور كردند و اكنون نيز راه تحريم را پيش گرفتند اما ما ايستاديم و هيچ باكي نيز از اين تحريم‌ها نداريم.

به گزارش خبرگزاري فارس از چالوس، حجت الاسلام سيد‌رضا تقوي پيش از ظهر امروز در مراسم ميلاد حضرت رسول اكرم (ص) در مسجد جامع چالوس اظهار داشت: پيغمبر مدينه‌اي كه تهمت، كينه‌دوزي، قتل و سياه دلي در آن حاكم بود را تبديل به وحدت، يكدلي و ايثار كرد.
وي ادامه داد: در زمان رسول (ص) در مدينه مسجد محور بود و تمام فعاليت‌هاي آن زمان در آنجا انجام مي‌شد.
تقوي بيان داشت: پيغمبر يكي از شخصيت‌هاي موفق جامعه بود و اسوه و الگوي همه محسوب مي‌شود.
رئيس شوراي سياستگذاري ائمه جمعه ‌تصريح كرد: رسول اكرم (ص) شجاع و دلير بود و در دفاع از حق و بيت‌المال در جنگ‌ها جلوتر از همه بود.
وي گفت: فتنه‌گران به بهانه تقلب در انتخابات سال گذشته هشت ماه كشور را درگير كردند و امسال نيز كشور را از آرامي خارج كرده و يك عده‌اي نيز گول خوردند و به خيابان‌ها آمدند زيرا سران فتنه تسليم افكار عمومي و آراي مردم در انتخابات نشدند.
تقوي اظهار داشت: بسيج هميشه مظلوم بود و بسيجي كه در همه جا پيشگام بوده آنها به يك جوان بسيجي هم رحم نكردند و با سنگ كنار جدول سر او را شكستند.
وي تاكيد كرد: در ماه رمضان گذشته در آخرين نماز جمعه وقتي طرفداران سران فتنه آمدند همه ديدند كه روزه‌خواري مي‌كردند و حرمت اين ماه را نگه نمي‌داشتند و اين كار حتي در زمان طاغوت هم در كشور انجام نشد.
رئيس شوراي سياستگذاري ائمه جمعه كشور افزود: اگر امروز در مصر و بحرين و تونس و‌... مقاومت مردم را مي‌بينيم تاثير گرفته از فرهنگ مقاومت ايراني و بيداري انقلاب اسلامي است كه در تمام كشور‌ها را فرا گرفته است.
وي گفت: دشمن مي‌خواست ما در مسئله هسته‌اي هيچ رشدي نداشته باشيم اما توانستيم با اتكاي دانشمندان خود هر روز به دستاورد جديدي برسيم و امروز به‌عنوان يك كشور قدرتمند در جهان مطرح باشيم.
اين مسئول فرهنگي كشور تصريح كرد: از اول انقلاب نيروهاي نفوذي وارد كشور كردند و اكنون نيز راه تحريم را پيش گرفتند اما ما ايستاديم و هيچ باكي نيز از اين تحريم‌ها نداريم.
تقوي بيان داشت: چه كسي مي‌تواند مانند رئيس جمهور ايران در سازمان ملل در خاك دشمن آن طور با قدرت صحبت كند و اين نشان‌دهنده اقتدار جمهوري اسلامي ايران است.
وي عنوان داشت: پيغمبر يكي از راه‌هايي كه به ما ياد داد عاقبت‌نگري بود و اين مسئله‌اي است كه امروز نيز سرلوحه كار ما قرار دارد.
تقوي اظهار داشت: تاكيد پيامبر به وحدت بايد امروز در راس امور ما باشد و همه بايد در حول محور ولايت فقيه وحدت داشته باشيم تا كشور را از نفوذ بيگانگان محافظت كنيم.
وي در پايان خاطرنشان كرد: فتنه مسئله بسيار مهمي است و بايد مواظب باشيم تا در دام فتنه و فتنه‌گران نيفتيد و بايد فتنه‌گران را به مردم معرفي كرد.
انتهاي پيام/ج10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها