عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تجليل از شهيدان دانشمند هسته‌اي

تجليل از شهيدان دانشمند هسته‌اي
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:46 ق.ظ

گزارش فارس از حاشيه و متن تجليل از المپيكي‌هاي ورزش مازندران؛
تجليل از شهيدان دانشمند هسته‌اي

خبرگزاري فارس: تجليل از دانشمندان هسته‌اي در مراسم قدرداني از المپيكي‌هاي ورزش مازندران فراموش نشد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان ساري، مراسم تجليل از قهرمانان مازندراني المپيك و پارالمپيك در مسابقات سال‌‌هاي دور جهان با شعار دور خيز به سمت كسب مدال‌هاي رنگارنگ در المپيك 2012 لندن شب گذشته با معرفي 10 المپيكي و 80 چهره جوان برگزار شد.

*اين مراسم در حالي با حاشيه‌هاي مثبت همراه بود كه تمام شركت‌كنندگان و مدعوين به اين جلسه برگزاري اين مراسم را در نوع خود بي‌نظير در كشور و براي نخستين بار عنوان كردند.

*تاخير براي برخي جلسات در كشور ظاهراً حالت عادي به خود گرفته است و اين جلسه نيز با تاخير بيش از يك ساعته همراه بود.

*ورزش باستاني در آغاز مراسم پس از تلاوت قرآن و پخش سرود جمهوري اسلامي ايران حال و هواي پهلواني به مراسم داده است، به طوري كه در ميان‌برنامه‌هاي مختلف مرشد برنامه به اجراي برنامه پرداخت.

* احمد سعادتمند معاون تربيت بدني مازندران اهداف برگزاري اين مراسم را اعلام كرد و در اظهاراتش گفت: ضريب رشد كسب مدال‌هاي ورزشي در مازندران غيرقابل پيش‌بيني شد.
وي اعلام كرد: بهداد سليمي از مازندران در سه دوره المپيك بايد مدال‌آوري كند.

* در حالي اين مراسم برگزار شد كه 523 روز به برگزاري المپيك لندن مانده است و تشكيل ستاد دورخيز به اين مسابقات كار بزرگ و زيربنايي است.

‌*طاهايي استاندار مازندران ساعت 17 و 30 دقيقه وارد جلسه شد تا مهمان ويژه اين مراسم قلمداد شود به طوري كه مسئولان ورزش مازندران از استاندار مازندران به عنوان حامي جدي ورزش در استان ياد كردند.

*‌هادي ابراهيمي معاون سياسي ـ امنيتي استاندار مازندران نيز زودتر از بقيه خود را به اين مراسم رسانده بود ولي به دليل شركت در برنامه‌اي ديگر مراسم را ترك كرد.

* پريچهره مديركل تربيت بدني مازندران نيز در اين مراسم با قدرداني از حضور امامعلي حبيبي در اين مراسم گفت: حبيبي قبل از تولدم قهرمان جهان شده بود.

*‌وي به ذكر نكته‌اي از رئيس جمهور بسنده كرد كه احمدي‌نژاد اعلام كرد: مازندراني‌ها خودشان را باور دارند و اين روحيه بايد براي كسب قهرماني و موفقيت حفظ شود.

*‌‌در حاشيه اين مراسم نماهنگي كه توسط روابط عمومي اداره كل تربيت بدني مازندران تهيه شده بود از موفقيت‌هاي ورزش مازندران پخش شد.

*‌از بهترين لحظات اين برنامه تجليل از دو شهيد هسته‌اي كشورمان بود كه لوح يادبودي كه به صورت تمثالي هنري تهيه شده بود به خانواده وي تقديم شد، به دليل عدم حضور خانواده شهيدان شهرياري و علي احمدي اين جوايز به المپيكي‌هاي در مراسم، جوادي و سيف‌پور به نيابت اهدا شد تا اهداي تقديمي را به خانواده‌شان برسانند.

*‌مقتدا قرقاوي يكي از خوانندگان جوان كشورمان نيز در اين مراسم در وصف ايرانيان و ايراني شعري خوانده كه به گفته خودش ساخته عليرضا افكاري بوده است.

*‌استاندار مازندران در اقدامي ورزشي و پهلواني فرصت سخنراني خود را امامعلي حبيبي تقديم كرد.

‌*امامعلي حبيبي در اين مراسم گفت: حضور بانوان ايراني در ورزش و مدال‌آوري‌شان به افتخار ايرانيان اضافه كرده است.

*‌وي از مسئولان خواست قهرمانان را تنها نگذارند و نيازمندي‌هايشان را تامين كنند.

* حبيبي در اين مراسم اعلام كرد: من و عبدالله موحد در طول مسابقات جهاني 11 مدال جهاني با ارزش براي وطن كسب كرديم كه تاكنون فكر مي‌كرديم مسئولان ما را فراموش كردند كه با دعوت به اين برنامه اين ذهن تغيير كرد.

* در اين مراسم تمثال المپيكي‌ها توسط هنرمندان فرش به شكل و قيافه هنرمندان بافته شد و به آنان تقديم شد.
اين مراسم با تجليل از المپيكي‌ها و پارالمپيكي‌ها و همچنين قهرماناني كه اميد به كسب مدال در المپيك لندن دارند، پايان يافت.
انتهاي پيام/م10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها