عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

846 بازرسي صنفي در بيله‌سوار انجام شد

846 بازرسي صنفي در بيله‌سوار انجام شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:48 ق.ظ

در يك ماه ‌گذشته؛
846 بازرسي صنفي در بيله‌سوار انجام شد

خبرگزاري فارس: فرماندار بيله‌سوار گفت: در يك ماه گذشته و با هدف تنظيم قيمت بازار 846 بازرسي از واحدهاي صنفي بيله‌سوار انجام شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، نورعلي فصيحي پيش از ظهر امروز در جريان آغاز طرح نظارتي ويژه ايام نوروز در بيله‌سوار كه به صورت نمادين در بازارچه مرزي اين شهر آغاز شد؛ اظهار داشت: در اين بازرسي‌ها 24 واحد صنفي به دليل گران‌فروشي و درج نكردن قيمت به 7 ميليون و 500 هزار ريال جريمه نقدي محكوم شدند.
وي با بيان اين‌كه از زمان اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها اين طرح نظارتي با دقت و حساسيت خاص اجرايي شده است، افزود: مسئولان امر با هيچ كس مماشات نمي‌كنند و صنوف متخلف علاوه بر تعطيلي به جرايم نقدي نيز محكوم مي‌شوند.
فصيحي از كاهش جرايم صنفي در سه ماه گذشته را يادآور شد و گفت: از زمان اجراي قانون هدفمند‌سازي يارانه‌ها جرايم 20 تا 30 درصد كاهش يافته است.
وي از اجراي مناسب طرح نظارتي ويژه ايام مختلف سال و رضايت مردم از اجراي اين طرح خبر داد و افزود: اميدواريم با همكاري خوب مردم، گزارش‌دهي آنها و هوشياري بازرسان در ايام پاياني سال مشكلي از بابت عرضه كالا و خدمات به قيمت اعلام شده نداشته باشيم.
فرماندار بيله‌سوار خاطرنشان كرد: در 40 روز آينده تا پايان تعطيلات نوروزي بازرسي‌ها ادامه خواهد داشت و ما در كنار اين كار اقدام به برگزاري نمايشگاه‌هاي عرضه مستقيم و فروش بهاره نيز خواهيم كرد.
وي اظهار داشت: اميدواريم اين طرح در يك قالب مناسب با همكاري اتحاديه‌هاي صنفي عملياتي و اجرايي شود.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، نظير اين طرح در شهرستان سرعين نيز آغاز شده و به گفته فرماندار اين شهر طرح نظارتي نوروزي و بازرسي تا پايان فروردين‌ماه در اين شهر گردشگر‌پذير ادامه خواهد داشت.
كاظم دبير در مراسم آغاز اين طرح در سرعين اظهار داشت: از يك هزار و 40 بازرسي در دو ماه گذشته و از زمان اجراي قانون هدفمند‌سازي يارانه‌ها 90 پرونده تخلف صنفي در اين شهرستان تشكيل شده است.
وي گفت: در اين مدت يك كاهش 30 تا 40 درصدي را در وقوع تخلفات صنفي شاهد بوديم و انتظار داريم در ايام نوروز نيز اين روند كاهش ادامه يابد.
فرماندار سرعين به وضعيت شهر سرعين به عنوان يك شهر توريستي اشاره كرد و افزود: با توجه به اين‌كه در ايام پاياني سال و تعطيلات نوروزي مسافرت‌هاي زيادي به اين شهر انجام مي‌شود. اتحاديه‌ها و مجامع صنفي با همكاري بازرگاني اقدام به تشكيل 25 اكيپ سيار بازرسي كرده‌اند.
دبير در ادامه از مسئولان بازرگاني استان اردبيل خواست در خصوص برگزاري نمايشگاه بهاره در اين شهر اقدامات لازم را انجام دهند، چرا كه شهرداري سرعين آماده واگذاري زمين مورد نياز و يك مكان مناسب براي اين امر است.
انتهاي پيام/م20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها