عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

توفاني با سرعت 100 كيلومتر در ساعت ريگان را درنورديد

توفاني با سرعت 100 كيلومتر در ساعت ريگان را درنورديد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:48 ق.ظ

با برجاگذاشتن خسارات سنگين؛
توفاني با سرعت 100 كيلومتر در ساعت ريگان را درنورديد

خبرگزاري فارس: وزش توفاني با سرعت 100 كيلومتر در ساعت كه از حوالي صبح امروز در شهرستان ريگان آغاز شده است با برجا گذاشتن خسارات سنگين همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، وزش توفان شديد كه از حوالي صبح امروز در شهرستان ريگان آغاز به وزيدن كرده است، خسارات زيادي به بخش‌هاي كشاورزي، شبكه‌هاي برق روستايي و زيرساخت‌هاي شهري وارد كرده است.
معاون فرماندار ريگان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ريگان اظهار داشت: وزش توفان شديد موجب ديد كم در محور ريگان ـ رستم‌آباد و همچنين محور ريگان ـ ايرانشهر شده است.
منصور حسين‌پور با بيان اينكه وزش توفان شديد همچنين موجب قطع شدن برق هفت روستاي اين شهرستان شده است، افزود: اين روستاها شامل همت‌آباد، حسين‌آباد، جنگل‌آباد، فتحيه، ده‌رضا، سلطان‌آباد و حيدرآباد است.
وي با اشاره به شكسته شدن هفت تير برق بر اثر وزش اين توفان بيان داشت: خسارت اوليه وارد شده به شبكه برق روستايي ريگان در اين توفان تاكنون 30 ميليون تومان برآورد شده است.
معاون فرماندار ريگان تصريح كرد: وزش توفان امروز در اين شهرستان موجب مسدود شدن سه‌راه روستايي در ريگان به طول 50 كيلومتر شده است و نيروهاي راهداري در حال بازگشايي اين محورها هستند.
حسين‌پور با اشاره به اينكه 30 درصد مزارع كشاورزي شهرستان ريگان شامل گندم و جو نيز در اين توفان تاكنون خسارت ديده‌اند، خاطرنشان كرد: همچنين اين توفان موجب خسارت 40 درصدي به فضاي سبز شهري ريگان شده است كه برآورد اوليه اين خسارت مبلغ 100 ميليون تومان است.
انتهاي پيام/ج30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها