عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

حضرت محمد(ص) در تمام‌ مذاهب دنيا محور وحدت است

حضرت محمد(ص) در تمام‌ مذاهب دنيا محور وحدت است
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:48 ق.ظ

فرماندار نهبندان:
حضرت محمد(ص) در تمام‌ مذاهب دنيا محور وحدت است

خبرگزاري فارس: فرماندار نهبندان با بيان اينكه حضرت محمد(ص) در تمام‌ مذاهب دنيا محور وحدت است، گفت: مهم‌ترين پيام هفته وحدت برجسته‌سازي مشتركات اهل تسنن و تشيع است.

به گزارش خبرگزاري فارس از نهبندان، حسين شرافتي صبح امروز در جشن ميلاد حضرت رسول(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) اظهار داشت: هفته وحدت نماد گره خوردن و تحكيم پيوند مسلمانان با يكديگر است و بزرگداشت هفته وحدت توطئه‌هاي دشمنان را خنثي مي‌كند.
وي با بيان اينكه هفته وحدت نماد ايستادگي مسلمانان در برابر اهداف پليد دشمنان اسلام است، تصريح كرد: برگزاري با شكوه آيين‌هاي هفته وحدت و بزرگداشت اين هفته نقش مهم و عمده‌اي را در تداوم همدلي و وحدت اقشار مختلف مردمان اهل تسنن و تشيع و خنثي‌سازي توطئه‌هاي دشمنان نظام اسلامي ايفا مي‌كند.
فرماندار نهبندان با اشاره به اينكه هوشياري و بيداري اسلامي مسلمانان شيعه و سني تمام فتنه‌ها و مكرهاي دشمنان را به خودشان برمي‌گرداند، افزود: دشمنان با ايجاد نفاق و تفرقه در صدد ضربه زدن به اسلام و ارزش‌هاي اسلامي مسلمانان هستند.
شرافتي آگاه‌سازي مردم نسبت به مسائل اسلامي و ديني و جريان‌هاي فكري را تنها راه مبارزه تفرقه‌افكنان و فتنه‌گران دانست و گفت: دشمن در اين برهه از زمان و با توجه به دستاوردهاي عظيم اسلام در دنيا، از هر شكاف و روزنه‌ كوچكي براي تخريب اتحاد و وحدت ملت‌ها به ويژه ملت ايران استفاده مي‌كند.
وي هفته وحدت را يكي از دستاوردهاي مهم انقلاب شكوهمند اسلامي عنوان كرد و اظهار داشت: در واقع انقلاب اسلامي نمونه بارز و كاملي از اتحاد، همدلي و يكپارچگي مسلمانان اعم از شيعه و سني نه تنها در ايران بلكه در جهان است.
فرماندار نهبندان ادامه داد: پيروزي انقلاب اسلامي ايران را مديون وحدت امت اسلامي هستيم و به بار نشستن خون شهيدان در سايه يكپارچگي و همدلي ملت آگاه و غيور بر محور ولايت فقيه و رهبري امام راحل(ره) به‌ دست آمده است.
شرافتي اضافه كرد: قرآن و شخصيت حضرت محمد(ص) در تمامي مذاهب دنيا محور وحدت بوده و است.
وي با بيان اينكه بدون شك، عزت، سربلندي و تعالي هر امت در يگانگي و همبستگي آنها رقم مي‌خورد، تصريح كرد: اتحاد و اتفاق بزرگ‌ترين عامل قدرت و شوكت هر جامعه و امت در مقابل ذلت و سرافكندگي است، همچنين سقوط و تباهي هر امت در تفرقه و پراكندگي آن نهفته است.
فرماندار نهبندان با اشاره به اينكه ماهيت استكبار جهاني ضربه زدن به انقلاب اسلامي بوده، اما تاكنون به هيچ كدام از اهداف خود نرسيده‌ است، افزود: دشمنان پس از شكست در زمينه‌هاي مختلف وارد فاز جنگ نرم شدند تا از اين طريق اهداف شوم خود را دنبال كنند.
شرافتي ادامه داد: مردم ايران همواره با هوشياري امتحان خود را در تمام‌ صحنه‌ها خوب پس دادند و از هر توطئه و فتنه دشمن، يك فرصت را طراحي كردند و با اتحاد و وحدت كلمه خويش نقشه‌هاي دشمنان را نقش بر آب كردند.
وي گفت: در سايه جمهوري اسلامي مذاهب مختلف به شكل زيبايي به هم نزديك شده به طوري كه استكبار جهاني را به هراس انداخته است و اين امر سبب شده تا دشمنان هميشه در صدد تفرقه‌افكني باشند.
انتهاي پيام/م10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها