عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

حضرت محمد(ص) در تمام‌ مذاهب دنيا محور وحدت است

حضرت محمد(ص) در تمام‌ مذاهب دنيا محور وحدت است
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:48 ق.ظ

فرماندار نهبندان:
حضرت محمد(ص) در تمام‌ مذاهب دنيا محور وحدت است

خبرگزاري فارس: فرماندار نهبندان با بيان اينكه حضرت محمد(ص) در تمام‌ مذاهب دنيا محور وحدت است، گفت: مهم‌ترين پيام هفته وحدت برجسته‌سازي مشتركات اهل تسنن و تشيع است.

به گزارش خبرگزاري فارس از نهبندان، حسين شرافتي صبح امروز در جشن ميلاد حضرت رسول(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) اظهار داشت: هفته وحدت نماد گره خوردن و تحكيم پيوند مسلمانان با يكديگر است و بزرگداشت هفته وحدت توطئه‌هاي دشمنان را خنثي مي‌كند.
وي با بيان اينكه هفته وحدت نماد ايستادگي مسلمانان در برابر اهداف پليد دشمنان اسلام است، تصريح كرد: برگزاري با شكوه آيين‌هاي هفته وحدت و بزرگداشت اين هفته نقش مهم و عمده‌اي را در تداوم همدلي و وحدت اقشار مختلف مردمان اهل تسنن و تشيع و خنثي‌سازي توطئه‌هاي دشمنان نظام اسلامي ايفا مي‌كند.
فرماندار نهبندان با اشاره به اينكه هوشياري و بيداري اسلامي مسلمانان شيعه و سني تمام فتنه‌ها و مكرهاي دشمنان را به خودشان برمي‌گرداند، افزود: دشمنان با ايجاد نفاق و تفرقه در صدد ضربه زدن به اسلام و ارزش‌هاي اسلامي مسلمانان هستند.
شرافتي آگاه‌سازي مردم نسبت به مسائل اسلامي و ديني و جريان‌هاي فكري را تنها راه مبارزه تفرقه‌افكنان و فتنه‌گران دانست و گفت: دشمن در اين برهه از زمان و با توجه به دستاوردهاي عظيم اسلام در دنيا، از هر شكاف و روزنه‌ كوچكي براي تخريب اتحاد و وحدت ملت‌ها به ويژه ملت ايران استفاده مي‌كند.
وي هفته وحدت را يكي از دستاوردهاي مهم انقلاب شكوهمند اسلامي عنوان كرد و اظهار داشت: در واقع انقلاب اسلامي نمونه بارز و كاملي از اتحاد، همدلي و يكپارچگي مسلمانان اعم از شيعه و سني نه تنها در ايران بلكه در جهان است.
فرماندار نهبندان ادامه داد: پيروزي انقلاب اسلامي ايران را مديون وحدت امت اسلامي هستيم و به بار نشستن خون شهيدان در سايه يكپارچگي و همدلي ملت آگاه و غيور بر محور ولايت فقيه و رهبري امام راحل(ره) به‌ دست آمده است.
شرافتي اضافه كرد: قرآن و شخصيت حضرت محمد(ص) در تمامي مذاهب دنيا محور وحدت بوده و است.
وي با بيان اينكه بدون شك، عزت، سربلندي و تعالي هر امت در يگانگي و همبستگي آنها رقم مي‌خورد، تصريح كرد: اتحاد و اتفاق بزرگ‌ترين عامل قدرت و شوكت هر جامعه و امت در مقابل ذلت و سرافكندگي است، همچنين سقوط و تباهي هر امت در تفرقه و پراكندگي آن نهفته است.
فرماندار نهبندان با اشاره به اينكه ماهيت استكبار جهاني ضربه زدن به انقلاب اسلامي بوده، اما تاكنون به هيچ كدام از اهداف خود نرسيده‌ است، افزود: دشمنان پس از شكست در زمينه‌هاي مختلف وارد فاز جنگ نرم شدند تا از اين طريق اهداف شوم خود را دنبال كنند.
شرافتي ادامه داد: مردم ايران همواره با هوشياري امتحان خود را در تمام‌ صحنه‌ها خوب پس دادند و از هر توطئه و فتنه دشمن، يك فرصت را طراحي كردند و با اتحاد و وحدت كلمه خويش نقشه‌هاي دشمنان را نقش بر آب كردند.
وي گفت: در سايه جمهوري اسلامي مذاهب مختلف به شكل زيبايي به هم نزديك شده به طوري كه استكبار جهاني را به هراس انداخته است و اين امر سبب شده تا دشمنان هميشه در صدد تفرقه‌افكني باشند.
انتهاي پيام/م10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها