عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

‌براي پيشرفت در ورزش بايد از آموزش و پرورش كمك گرفت

‌براي پيشرفت در ورزش بايد از آموزش و پرورش كمك گرفت
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:49 ق.ظ

پيشكسوت تنيس روي ميز خراسان رضوي:
‌براي پيشرفت در ورزش بايد از آموزش و پرورش كمك گرفت

خبرگزاري فارس:‌ پيشكسوت تنيس روي ميز خراسان رضوي گفت: آموزش و پرورش محل بسيار خوبي براي شناسايي مستعدين ورزشي است و براي پيشرفت در ورزش بايد از آموزش و پرورش كمك گرفت.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، مريم پسنده ظهر امروز در دوازدهمين هم‌انديشي مديريت امور تربيت بدني همگاني مشهد درباره رشته تنيس روي ميز اظهار داشت: ورزش تنيس روي ميز خراسان رضوي هم در بخش آقايان و هم در بخش بانوان، در گذشته حرف اول را در كشور مي‌زد و يكي از قطب‌هاي مهم اين رشته به شمار مي‌رفت.
پيشكسوت تنيس روي ميز خراسان رضوي ادامه داد: ‌در حال حاضر به دليل بي‌توجهي مديران اين رشته‌، تنيس روي ميز استان مسير سقوط را در پيش گرفته است و بايد هر چه زودتر جلوي آن را گرفت.
پسنده تاكيد كرد: يكي از راه‌هاي اساسي در پيشرفت تنيس روي ميز اين است كه از سنين پايه شروع كنيم و بهترين كار نيز اين است تا از آموزش و پرورش كمك بگيريم.
‌پيشكسوت تنيس روي ميز خراسان رضوي ادامه داد: در كنار آموزش و پرورش بايد از مربيان و علاقه‌مندان با تجربه در اين رشته براي تربيت استعدادها نيز استفاده شود.
اين پيشكسوت تنيس روي ميز خراسان رضوي در مورد برگزاري مسابقات محلات اين رشته اظهار داشت: در برگزاري اين مسابقات بايد اطلاع‌رساني بيشتر انجام شود تا همه علاقه‌مندان به ويژه ما پيشكسوتان حضور داشته باشيم چرا كه حضور پيشكسوتان موجب رونق مسابقات و نيز استعداديابي در اين رشته ورزشي مي‌شود.
انتهاي پيام/ج30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها