عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قفل کردن فلش و جلوگیری از کپی اطلاعات به فلش مموری

قفل کردن فلش و جلوگیری از کپی اطلاعات به فلش مموری
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:40 ق.ظبرای جلوگیری از کپی و انتقال اطلاعات بر روی هر نوع حافظه قابل حمل مثل کول دیسک یا فلش مموری می توانیم از رجیستری ویندوزمان استفاده کنیم از منوی Start وارد Run شده و در آن عبارت regedit را وارد نموده و Enter بزنید تا ویرایشگر رجیستری باز گردد.
به مسیر زیر بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Control
حال روی کلید Control راست کلیک نموده و از New روی Key کلیک کنید. نام کلید جدید را StorageDevicePolicies قرار دهید. اکنون اینبار روی کلید StorageDevicePolicies راست کلیک کنید و از منوی New روی DWORD Value کلیک کنید. نام مقدار جدید ساخته شده را writeProtect قرار دهید. حال روی writeProtect راست کلیک کنید و Modify را انتخاب نمایید. در قسمت Value Data عدد 0 را به 1 تغییر دهید و سپس OK کنید.کار تمام است ، اکنون رجیستری را ببندید و سیستم را رستارت کنید. از این پس اگر بخواهیم اطلاعاتی را به یک حافظه فلش یا هر نوع حافظه همراه مانند Mp3 player ها منتقل کنید با پیغام خطا خواهیم شد. لازم به ذکر است برای بازگشت به حالت قبلی کافی است عدد 1 را مجدد به 0 تغییر دهید.

کریمی که جهان پاینده دارد               تواند حجتی را زنده دارد

 

دانلود پروژه و کارآموزی و کارافرینی

mohamadaminsh

mohamadaminsh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 25772
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها