عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

رستمي رقابت‌هاي وزنه برداري قهرماني آسيا را از دست داد

رستمي رقابت‌هاي وزنه برداري قهرماني آسيا را از دست داد
سه شنبه 3 اسفند 1389  08:58 ق.ظ

کيانوش رستمي، ملي پوش دسته 85 کيلوگرم وزنه برداري کشورمان شانس حضور در رقابتهاي وزنه برداري قهرماني بزرگسالان آسيا را از دست داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، رستمي که خرداد ماه امسال مدال طلاي رقابتهاي قهرماني جوانان جهان را به دست آورد و در رقابتهاي قهرماني بزرگسالان جهان نيز تک مدال برنز حرکت يکضرب دسته 77 کيلوگرم را به دست آورد، به دليل آسيب ديدگي از ناحيه کتف نمي تواند در مسابقات قهرماني بزرگسالان آسيا شرکت کند.

رستمي که مدال بازيهاي آسيايي گوانگجو را به دليل همين آسيب ديدگي از دست داد و به عنوان ششمي بسنده کرد، براي اينکه بتواند در رقابتهاي مهم سال آينده، دوباره به شرايط مطلوب برسد بايد قيد حضور در رقابتهاي قهرماني آسيا را زده و به مداواي کتف آسيب ديده‌اش بپردازد.

هم اکنون سهراب مرادي به عنون ديگر وزنه بردار دسته 85 کيلوگرم کشورمان در اوج آمادگي قرار دارد و کوروش باقري معتقد است اين وزنه بردار اجازه نخواهد داد جاي خالي کيانوش رستمي در تيم ملي احساس شود.

گفتني است سجاد انوشيرواني وزنه بردار دسته فوق سنگين کشورمان که در بازيهاي آسيايي گوانگجو به مدال برنز رسيد، دومين غايب بزرگ تيم ملي در رقابتهاي قهرماني آسيا به شمار مي رود. او هم از ناحيه زانو دچار آسيب ديدگي بوده و هم اکنون در حال مداواي پاي آسيب ديده اش است.

رقابتهاي قهرماني بزرگسالان آسيا طي روزهاي 19 تا 28 فروردين ماه سال 90 در تانگ لينگ چين برگزار مي شود و تيم ملي وزنه برداري کشورمان با ترکيبي کامل در اين رقابتها شرکت خواهد کرد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها