عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

به مناسبت شروع پانزدهمين سالگرد تاسيس شبکه جوان رادیو

به مناسبت شروع پانزدهمين سالگرد تاسيس شبکه جوان رادیو
سه شنبه 3 اسفند 1389  08:58 ق.ظ

*** راديو جوان

به مناسبت شروع پانزدهمين سالگرد تاسيس شبکه جوان، اين شبکه برنامه‌هاي متنوعي را براي مخاطبان خود در نظر گرفته است.

 

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، گروه‌هاي جوان و دانش و جوان ورزش برنامه‌اي را از ساعت 9 تا 11 و 30 دقيقه روز چهارشنبه ـ چهارم اسفند ـ با محوريت مهماني، جشن تولد، موسيقي زنده، نمايش ، مسابقه، دعوت از ميهمانان براي حضوردر برنامه آماده کرده است. گروه جوان و فرهنگ نيز به مناسبت سالگرد تاسيس شبکه جوان در روز 4 اسفند برنامه اي را با محوريت جشن و مهماني گفت‌وگو با افراد مختلف از جمله مديران اسبق شبکه وکارمندان تهيه کرده است که از ساعت 14 تا 16 از اين شبکه پخش مي شود. همچنين گروه هاي جوان وجامعه، جوان وانديشه برنامه‌اي را به صورت پخش زنده از ساعت 17تا21 از فرهنگسراي ابن سينا به مناسبت سالگرد تاسيس شبکه جوان تدارک ديده است.

باشگاه راديو جوان نيز در برنامه‌اي که از ساعت 16 تا 17 براي پخش در نظر گرفته است، نگاهي گذرا به برخي برنامه هاي پرمخاطب وخاطره انگيز راديو جوان ونيز نگاهي به فعاليت ها وعملکرد باشگاه راديو جوان خواهد داشت.

ـ آزمون نويسندگي شبکه جوان با حضور نويسندگان اين شبکه روز دوشنبه ـ30 بهمن ـ در سالن کنفرانس ساختمان شهداي راديو برگزار شد.

يدالله گودرزي، دبير شوراي نويسندگان شبکه جوان در خصوص برگزاري اين آزمون گفت: يکي از مهمترين عنصر برنامه‌سازي متن و تکست برنامه‌هاست ما نيز در راستاي ارتقاي کيفي متن ها و در نهايت ارتقاي کيفي برنامه‌ها، بين نويسندگان شبکه تصميم به برگزاري آزمون گرفتيم. در جلسات متعددي که با همکاران برگزار شد به اين نتيجه رسيديم که پرسش هاي مشترکي بين همه دوستان نويسنده مطرح شود تا مابتوانيم به يک جمع بندي مشترک برسيم.

وي افزود: بدين ترتيب با طرح موضوع مشترک از نويسندگان خواستيم در موقعيت هاي مختلف نمايشي، طنز و متن هاي معمولي در مورد موضوع مورد نظر، بنويسند که خوشبختانه اين آزمون از سوي نويسندگان شبکه جوان مورد استقبال قرار گرفت.

گودرزي در ادامه تصريح کرد: نتايج اين آزمون به زودي آماده و اعلام خواهد شد و نويسندگان شبکه بر اساس آن رتبه بندي مي‌شوند. سعي ما اين است که در مراحل بعد بتوانيم از آنهايي که رتبه بهتري دارند، بيشتر استفاده کنيم تا بدين وسيله بتوانيم کيفيت برنامه ها را ارتقا دهيم.

 

*** صداي آشنا

ويژه برنامه «راه بي پايان» کاري از گروه فرهنگ و تمدن شبکه جهاني صداي آشنا، در روز بزرگداشت خواجه نصيرالدين طوسي از اين شبکه پخش خواهد شد.

در اين برنامه شخصيت بزرگ علمي و عرفاني خواجه نصرالدين طوسي و همچنين ديدگاه‌ها و نظريه‌هاي وي به مخاطبان شناسانده مي‌شود؛ بخش ديگري از اين ويژه برنامه به معرفي آثار وي به خصوص کتاب اخلاق ناصري اختصاص خواهد داشت که در اين رابطه با دانشجويان رشته اديان و عرفان که اين کتاب را مطالعه کرده‌اند، گفت و گو خواهد شد.

مريم يوسفي پور سردبير، تهيه کننده و زهرا تقي ملا گوينده و اکبر ملايي بازيگر اين برنامه‌اند.

«خواجه نصير» پنجشنبه ـ پنجم اسفند ـ ساعت 11 به وقت تهران برابر با ساعت 7 و 30 دقيقه به وقت گرينويچ از کانال اروپا شبکه جهاني صداي آشنا بشنويد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها