عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

«ناشناخته» گيشه‌هاي آمريکاي شمالي را فتح كرد

«ناشناخته» گيشه‌هاي آمريکاي شمالي را فتح كرد
سه شنبه 3 اسفند 1389  09:03 ق.ظ

«ناشناخته» در نخستين هفته اكرانش، گيشه‌هاي آمريکاي شمالي را فتح كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سينمايي ««ناشناخته» با بازي «ليام نيسون» در نخستين هفته اكرانش در آمريکاي شمالي، با فروش ‌٨/٢١ ميليون دلاري در صدر جدول فروش قرار گرفت.

به گزارش رويتر، اين فيلم براساس فيلمنامه‌اي از «اليور بوچر» و «استفان كرانول» تهيه و توليد شده است.

درام «ناشناخته» كه يك اثر دلهره‌آور است، ساعاتي از زندگي يك مرد در حالت «كما» را به تصوير مي‌كشد كه به كشف حقايقي عجيب از هويت شخصي‌اش نائل مي‌شود و سعي دارد گذشته زندگي خود را جبران كند.

«نيسون» بيشتر به خاطر حضور در فيلم «فهرست شيندلر»، ساخته‌ي «استيون اسپيلبرگ» شهرت دارد. از ديگر فيلم‌هاي او مي‌توان به «جنگ ستارگان اپيزود اول: تهديد شبح»، «بهشت آسمان» و«بتمن آغاز مي‌کند» اشاره كرد.

«نيسون» به زودي در فيلمي درام به كارگرداني لي دانيل به نام « سلما» جلوي دوربين خواهد رفت.

همچنين در رتبه‌هاي بعدي اين رده‌بندي «من شماره چهار هستم» به کارگرداني «دي جي.کاروسو» و انيميشن «نومئو و ژوليت» ساخته كمپاني والت ديزني قرار دارند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها