عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سخنگوي بانک ملي ايران اعلام کرد: تسهيل در پرداخت يارانه مرحله دوم

سخنگوي بانک ملي ايران اعلام کرد: تسهيل در پرداخت يارانه مرحله دوم
سه شنبه 3 اسفند 1389  09:04 ق.ظ

سخنگوي بانک ملي ايران از تسهيل در پرداخت يارانه مرحله دوم خبر داد.

به گزارش ايسنا سخنگوي بانک ملي ايران اعلام کرد: اين بانک با تجهيز کامل واحدهاي خود در سراسر کشور و بهره‌گيري از بيش از چهار هزار دستگاه خودپرداز، 20 هزار دستگاه پايانه فروش، 55 پايگاه شبانه‌روزي خودپرداز، بيش از 50 خودپرداز سيار و برقراري کشيک سراسري طي روز جاري (تا ساعت 18) و از فردا تا اطلاع ثانوي (ساعت 20) آماده پرداخت وجوه يارانه مرحله دوم به هموطنان است.

وي اضافه کرد: در چارچوب دستورالعمل وزارت رفاه به کليه بانک‌ها مبني بر صدور عدالت کارت براي مردم، بانک ملي ايران در فاز اول براي آن دسته از سرپرستان خانوار که حساب قبلي آنها فاقد کارت بود با هدف برداشت آسان و بدون نياز به مراجعه مستقيم به شعب، حساب عدالت کارت صادر كرد که براي برخي از هموطنان ابهاماتي ايجاد کرد.

لذا به منظور آگاهي مشتريان رفع ابهام و پرسش‌هاي احتمالي، تاکيد مي‌كند وجوه يارانه مرحله دوم آن دسته از مشترياني که عدالت کارت خود را از شعب اين بانک دريافت كرده‌اند به حساب مذکور واريز شده است.

بديهي است كساني که تاکنون عدالت کارت خود را دريافت نکرده‌اند وجوه يارانه مرحله دوم آنها همچون گذشته از همان حساب قبلي معرفي شده قابل برداشت خواهد بود.

همچنين مشتريان مي‌توانند اطلاعات حساب خود را از طريق سايت yaraneh.bmi.ir مشاهده کنند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها