عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

بازيكن گيتي پسند به تيم ملي برزيل دعوت شد

بازيكن گيتي پسند به تيم ملي برزيل دعوت شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  09:49 ق.ظ

سرمربي تيم فوتسال گيتي پسند اصفهان گفت‌: همين كه گدلو از طريق ليگ ايران به تيم ملي برزيل دعوت شده است، نشان دهنده اين است كه ليگ ما حسن‌هايي دارد.

سيد مهدي ابطحي دربهره دعوت بازيكن برزيلي تيمش به تيم ملي برزيل به خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، گفت: گدلو بازيكن برزيلي تيم ماست كه قبلا در برزيل بازي مي‌كرد و پس از آن در ليگ اسپانيا بازي مي‌كرد كه درآنجا مسوولان باشگاه اين بازيكن را ديدند و به گيتي پسند آمد.

وي افزود: قبل از اين كه گدلو به ايران بيايد به تيم ملي دعوت نشده بود، اما وقتي در ليگ ما بازي كرد مربيان تيم ملي برزيل او را پسنديدند و به تيم ملي دعوت كردند.

سرمربي تيم فوتسال گيتي پسند با اشاره به كيفيت ليگ ايران اظهار كرد: همين كه او آمده در ايران بازي كرده و از اين طريق به تيم ملي برزيل رسيده است نشان مي‌دهد كه ليگ ما حسن‌هايي هم دارد.

وي در پاسخ به اين سؤال كه بازي تيم ملي ايران با برزيل را چگونه ارزيابي مي‌كند عنوان كرد:‌بايد ببينم كه چه بازيكناني به ايران مي‌آيند. بعد از آن نظر خود را مي‌دهم. اما برزيل تيم اول جهان است و اگر براي اين بازي‌ها به ايران مي‌آيد بدون استراتژي و هدف وارد زمين نخواهد شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها