عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

هفته‌ي چهاردهم ليگ برتر بسكتبال؛ مهرام پيروز حساس‌ترين ديدار هفته

هفته‌ي چهاردهم ليگ برتر بسكتبال؛ مهرام پيروز حساس‌ترين ديدار هفته
سه شنبه 3 اسفند 1389  09:49 ق.ظ

تيم مهرام تهران در حساس‌ترين ديدار از هفته‌ي چهاردهم ليگ برتر بسكتبال توانست راه‌ و ترابري قم را شكست دهد.

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) در حساس‌ترين ديدار هفته‌ي چهاردهم ليگ برتر بسكتبال، تيم راه و ترابري قم كه به تهران آمده بود برابر مهرام با نتيجه‌ي 91 بر 81 تن به شكست داد.

 

اين ديدار جذاب و پاياپاي كه در وقت قانوني با نتيجه‌ي 74 بر 74 به پايان رسيده بود، در وقت اضافه به سود مهرام به پايان رسيد.

 

تيم تهراني دو كوارتر آغازين ديدار را با نتايج 21 بر 19 و 19 بر 18 به سود خود به پايان رساند اما كوارتر سوم را با نتيجه‌ي 20 بر 12 شكست خورد.

 

شاگردان مهران شاهين‌طبع در كوارتر چهارم با درخششي كه از خود نشان دادند توانستند با نتيجه‌ي 22 بر 9 به پيروزي برسند و ديدار را به تساوي بكشانند و در وقت اضافه با درخشش كريس ويليامز و شيخ سمب توانستند دومين شكست حريف قدرتمند‌شان را رقم بزنند.

 

در ديگر ديدار حساس اين هفته تيم مدعي پتروشيمي بندر امام برابر ميزبان خود توزين الكتريك كاشان با نتيجه‌ي 73 بر 65 تن به شكست داد تا نبرد بين رده‌هاي بالاي جدول رده‌بندي حساس‌تر شود.

 

در ديگر بازي‌ها شهرداري گرگان پس از هفته‌ها شكست توانست برابر شركت ملي حفاري اهواز با نتيجه‌ي 67 بر 66 به پيروزي برسد تا خود را از بحران و حضور در قعر جدول دور كند.

 

در شهركرد هيات بسكتبال اين شهر توانست مهمانش بانك سامان را با نتيجه‌ي 69 بر 53 شكست دهد.

 

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها