عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مدير روابط عمومي باشگاه ملوان: از كمالوند شكايت كرده‌ايم

مدير روابط عمومي باشگاه ملوان: از كمالوند شكايت كرده‌ايم
سه شنبه 3 اسفند 1389  09:50 ق.ظ

مدير روابط عمومي باشگاه ملوان گفت: تيم تراكتور مقابل ملوان از لحاظ فني ضعيف بود اما كمالوند تأكيد مي‌كرد كه تماشاگران ملوان به آنها ناسزا گفته‌اند تا بر ضعف فني خودشان سرپوش بگذارد.

امين افقي درباره شكايت باشگاه ملوان از فراز كمالوند به خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، گفت: نامه‌اي را به كميته انضباطي و سازمان ليگ براي مجتبي شريفي و عزيزالله محمدي فرستاده و درباره اتفاق‌هايي را كه در بازي ملوان و تراكتورسازي تبريز در انزلي افتاد، توضيحاتي را ارايه كرديم. رفتار سرمربي تراكتورسازي با خبرنگاران در كنفرانس مطبوعاتي بعد از بازي و برخي موارد ديگر از جمله علت‌هاي شكايت باشگاه ملوان بود.

وي گفت: كمالوند در نشست مطبوعاتي تأكيد مي‌كرد تماشاگران ملوان به آنها توهين كرده‌اند اما در ورزشگاه اتفاق خاصي نيفتاد. با توجه به اينكه نزديك به 40 درصد هواداران ملوان ترك هستند به خودشان ناسزا نمي‌گويند.

وي درباره اين ادعا كه تماشاگران ملوان ناسزا نوشته‌ و در دست گرفته اند گفت:‌من در آن بازي از ابتدا در ورزشگاه نبودم. 15 دقيقه آخر به ورزشگاه آمدم كه در اين مدت چيزي نديدم و مطمئن هستم كه چنين چيزي نبوده است، چون فيلم بازي را مشاهده كرديم اما چنين چيزي نديديم.

مدير روابط عمومي ملوان درباره وضعيت مديرعامل اين باشگاه گفت:‌ بهمني به عنوان رييس هيئت مديره بر كارها نظارت مي كند. در واقع او به عنوان رييس هيئت مديره و سرپرست تيم ملوان كارها را انجام مي‌دهد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها