عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

سفر كامرون و معاون وزير خارجه آمريكا به قاهره

سفر كامرون و معاون وزير خارجه آمريكا به قاهره
سه شنبه 3 اسفند 1389  09:54 ق.ظ

نخست‌وزير انگليس در سفري غيرمنتظره وارد قاهره شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به نقل از پايگاه اينترنتي شبكه سي.ان.ان، ديويد كامرون نخست وزير انگليس، امروز (دوشنبه) در سفري غير منتظره وارد قاهره، پايتخت مصر، شد.

داونينگ استريت، دفتر نخست وزير انگليس، اعلام كرد كه كامرون در اين سفر با تعدادي از مسئولان دولت موقت مصر كه شوراي عالي نيروهاي مسلح مصر آن را اداره مي‌كند، ديدار خواهد كرد.

داونينگ استريت به احتمال ديدار كامرون با گروه اخوان المسلمين هيچ اشاره‌اي نكرده است.

كامرون اولين رهبري است كه از زمان آغاز قيام مردم مصر كه به سرنگوني نظام حسني مبارك رئيس جمهور سابق اين كشور انجاميد، به اين كشور سفر مي‌كند.

اين در حالي است كه سفارت آمريكا در قاهره نيز اعلام كرد كه ويليام برنز، معاون امور سياسي وزارت خارجه اين كشور، وارد قاهره شده و قرار است با برخي مسئولان مصري و نمايندگان جامعه مدني ديدار كند.

اين در حالي است كه همزمان مايكل مولن، رئيس ستاد مشترك ارتش آمريكا نيز در سفري دوره‌اي در كشورهاي حوزه خليج فارس حضور دارد.

از سوي ديگر، خبرگزاري كويت اعلام كرد كه احمد شفيق، نخست وزير مصر، دستور نام گذاري برخي خيابان‌هاي شهر قاهره به نام شهيدان انقلاب 25 ژانويه اين كشور را صادر كرده است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها