عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رضايي: سكوت دربرابر معترضان به نظام قابل قبول نيست

رضايي: سكوت دربرابر معترضان به نظام قابل قبول نيست
سه شنبه 3 اسفند 1389  09:55 ق.ظ

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت: امروزه زمان نا اميدي آمريكا از ادامه خصومت‌هاي خود عليه ايران است. هر كسي كه ايران و اسلام را مي‌خواهد بايد يكپارچه در مسير رهبري حركت كند.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) محسن رضايي در ديدار با جمعي از رزمندگان دفاع مقدس در روز ميلاد پيامبر(ص) و امام صادق(ع) با اشاره به اهميت بيداري کشورهاي اسلامي اظهار كرد: کنترل نهضت‌هاي مردمي و اسلامي از توان آمريکا خارج است؛ لذا آمريکا هر چند قصد مديريت جريان مصر را داشت، اما حادثه ميدان التحرير نشان داد که آمريکا از اين حرکت هراسان است؛ لذا با حرکات شتابزده به فکر پايان دوره مبارک افتاد تا از گسترش اين قبيل اقدامات در امان باشد.

وي با اشاره به اين‌که «اگر مبارک در مصر کنار نمي‌رفت، به يقين نداي الله‌اکبر تمام مصر را فرا مي‌گرفت» به سياست ايران‌هراسي غرب اشاره و اظهار كرد: غرب تلاش مي‌كند كه از نفوذ ايران بر نهضت مردمي مصر جلوگيري كند و مي‌خواهد با ايران‌هراسي جريان مردمي و اسلامي مصر را به سويي غير از حرکتي اصيل سامان دهد.

وي با اشاره به تحليل برژينسکي مشاور وقت امنيت ملي آمريکا که گفته بود؛ «آقاي اوباما در انقلاب مصر بسيار دستپاچه‌تر از آقاي کارتر در انقلاب ايران است» گفت: اين يک نعمت الهي است که خداوند فرصتي را پس از 30سال براي ايران پيش آورده است و ايران بايد از اين فرصت حداكثر استفاده را ببرد؛ لذا نخبگان و ملت ايران نبايد اين فرصت تاريخي را از دست بدهند.

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام با بيان اين‌كه «غرب طي30 سال گذشته تلاش كرده جلوي پيشرفت ملت ايران را بگيرد» اظهار كرد: امروز روز شكستن ديوارهاي غرب در اطراف انقلاب اسلامي ايران و روز خنثي كردن تحريم‌هاي اقتصادي غرب عليه كشورمان است.

وي با بيان اين‌که «با فضاي جديد در منطقه، ايران مي‌تواند دوستان جديدي را بيابد و حلقه محاصره غرب را بشکند» گفت: آمريکايي‌ها از پيوند نهضت‌هاي مردمي منطقه با ايران به همين دليل ناراحت و عصباني هستند و راهكاري كه انتخاب كرده‌اند اين است كه تحركاتي را در داخل ايران با كمك ناراضيان ساماندهي كنند و توان ايران را به آن مشغول كنند تا ايران نتواند پيوند خود را با نهضت‌هاي مردمي و اسلامي مصر و كشورهاي منطقه مستحكم‌تر كنند.

وي ادامه داد: از طرف ديگر آن‌ها با راه‌اندازي عده‌اي فريب‌خورده مي‌خواهند تبليغات جهاني كنند و به مردم مصر و كشورهاي منطقه اعلام کنند که از نظام و ملت ايران الگو نگيريد و متصل نشويد؛ زيراكه آن‌ها پايدار نيستند.

رضايي با اشاره به حوادث اخير و اهداف آمريکا در ايران گفت: آيا درست است که ما بنشينيم و تظاهرات عليه جمهوري اسلامي ايران برگزار کنند؟ آيا آن‌قدر عده‌اي نمي‌فهمند که 25 بهمن حادثه‌اي در جهت منويات آمريکايي‌هاست؟ آيا شعور سياسي برخي از فعالان سياسي اين‌قدر نيست که بفهمند اين حرکات 100 درصد در جهت اهداف دشمنان ملت ايران است؟ آيا متوجه نمي‌شوند كه غربي‌ها اين حرکات را طراحي کرده‌اند؟ اعتراضات سال گذشته عليه مسوولان بود، ولي امروزه عليه نظام است و سکوت در مقابل آن قابل قبول نيست.

وي ادامه داد: هر حادثه‌اي در اين روزها در ايران نه تنها مقابله با نظام است، بلكه مقابله با منافع ملي ايران هم مي‌باشد. هر اقدامي که مانع بهره‌برداري ملت ايران از فرصت‌ها شود خيانت است.

وي 25 بهمن را «يک خيانت غيرقابل بخشش»، دانست و گفت: رهبري حيثيت انقلاب، است و دفاع از ايشان، دفاع از حيثيت انقلاب و ملت ايران است بايد ملت ايران و سياسيون كشور شعور سياسي خود را نشان دهند و يكپارچه متحد شوند. امروزه زمان نااميدي آمريكا از ادامه خصومت‌هاي خود عليه ايران است. هر كسي كه ايران و اسلام را مي‌خواهد بايد يكپارچه در مسير رهبري حركت كند.

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام با اشاره به اين‌که «حادثه بزرگي در جهان اسلام رخ داده است» افزود: آمريکايي‌ها مي‌خواهند حوادث جهان اسلام را در جهت منافع خود مديريت كنند و ارتباط ايران را با ملل اسلامي قطع كنند؛ لذا امروزه روز تشكيل بين‌الملل اسلامي است و ملت ايران و نخبگان ايران بايد پرچم اين نهضت را به دست بگيرند. با تشکيل بين‌الملل اسلامي از فشارهاي آمريکا و موانع آن‌ها بيرون خواهيم آمد.

وي ادامه داد : همانطور كه ملت ايران با ابتكار امام راحل پرچم قدس و فلسطين را به دست گرفتند، امروز هم پرچم تشكيل بين‌الملل اسلامي را با ابتكار رهبري مقام معظم رهبري به دست مي گيرند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها