عضویت العربیة English
امام صادق علیه‌السلام: صله رحم و نیکى، حساب (قیامت) را آسان و از گناهان جلوگیرى مى‌کند. کافى، ج2، ص157

پولادگر: تکواندوکاران در اين جام براي آينده آماده مي‌شوند

پولادگر: تکواندوکاران در اين جام براي آينده آماده مي‌شوند
سه شنبه 3 اسفند 1389  09:56 ق.ظ

سيد محمد پولادگر رئيس فدراسيون تکواندو کشورمان در پيامي در مراسم افتتاحيه سومين دوره مسابقات جام باشگاههاي آسيا درتبريز اين رقابتها را عرصه اي براي آماده سازي تکواندوکاران در مسابقات بين‌المللي آينده دانست.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پولادگر در اين مراسم گفت: از ميزباني استان آذربايجان شرقي و تدارک امکانات مناسب در شهر تبريز براي برگزاري اين مسابقات قدرداني و تشکر مي‌کنم.

وي افزود: آذربايجان شرقي قهرماناني نظير يوسف کرمي را به عنوان پرافتخارترين تکواندوکار آسيايي ايران و فرزاد عبدالهي قهرمان آسيا را به تيم ملي ايران معرفي کرده است.

پولادگر تصريح کرد: مسابقات جام باشگاه‌هاي آسيا ميدان بزرگي براي آماده سازي ورزشکاران در دو پيکار معتبر جهاني و کسب سهميه المپيک در آينده است.

** لي: جام باشگاه‌هاي آسيا به اعتبار تکواندو قاره افزوده است

نماينده فني فدراسيون جهاني تکواندو و نايب رئيس اتحاديه آسيا گفت: برگزاري مسابقات جام باشگاههاي آسيا به اعتبار اين رشته در اين قاره افزوده و موجب گسترش آن شده است.

به گزارش ايسنا، کي سوک لي در نخستين روز رقابتهاي جام باشگاه‌هاي آسيا افزود: اين مسابقات در زنده کردن ارزشهاي رشته تکواندو با اجرايي شدن مسابقات تيمي افزوده است.

وي در پيامي در مراسم افتتاحيه با تقدير ازبرگزار کنندگان مسابقات در شهر تبريزگفت: بايد از مسئولان فدراسيون تکواندو و ورزش ايران در برگزاري اين مسابقات و فعاليت همه جانبه و حمايت از تکواندو تشکر کنم و مهمان نوازي شهر تبريز موجب رضايت همه شرکت کنندگان شده است.

وي تصريح کرد: کسب مدال و نشان دادن تکنيکهاي برتر از سوي ورزشکاران مهم است و اما احترام به قوانين و ارزشهاي اخلاقي نام ورزشکاران را جاودانه مي سازد. اميدوارم صفات نيک از سوي تکواندوکاران در اين رقابتها به نمايش گذاشته شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها