عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تماس تلفني آبراموويچ با گوارديولا

تماس تلفني آبراموويچ با گوارديولا
سه شنبه 3 اسفند 1389  10:14 ق.ظ

تماس تلفني آبراموويچ با گوارديولا
 

مالک ثروتمند چلسي در تماس تلفني از سرمربي بارسلونا خواست هر چه سريع‌تر مقدمات ترک کاتالونيا را فراهم کند.


    به نقل از آس اسپانيا، يک روزنامه محلي در کاتالونيا معتقد است که آنچلوتي در بهترين حالت تا يک شکست ديگر در اردوي آبي‌هاي لندن دوام مي‌آورد و به سرعت جاي خود را به يک مربي بزرگ موفق مي‌دهد.
اين مربي بزرگ بايد آنقدر قابل اطمينان باشد تا تمامي حاميان مالي چلسي را با پيروزي‌هاي پياپي و سريالي و قهرماني‌هاي رويايي در جاي خود نگاه دارد و آبراموويچ را از يک شکست مالي سنگين نجات دهد.
جوزپه گوارديولا يکي از همين گزينه‌ها است که با توجه به کارنامه درخشان و بي حرف و حديثش جاي هيچ شکي را در دل مرد ثروتمند روس باقي نمي گذارد.

روزنامه بيست دقيقه چاپ بارسلونا در مقاله‌اي بي نام و نشان و مبهم از تماس تلفني آبراموويچ با گوارديولا پرده برداشته و مدعي است که مدارکي براي اثبات اين مذاکرات پنهاني در دست دارد.
اين در حالي است که گوارديولا در فضاي رسانه‌اي قرارداد خود را تمديد کرده اما امضاي اصلي را چهارشنبه اين هفته بر قرارداد يک ساله خود حک خواهد کرد. امضايي که بدون ترديد تحت تاثير پيشنهاد وسوسه کننده آبراموويچ خواهد لرزيد.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها