عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فابرگاس به بارسا نزديك‌تر شد

فابرگاس به بارسا نزديك‌تر شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  10:14 ق.ظ

فابرگاس به بارسا نزديك‌تر شد
 

مهاجم کاتالونيايي آرسنال با توجه به موافقت پشت پرده مقامات آرسنال با پيشنهاد 45 ميليون يورويي بارسا به تيم زادگاهش نزديک‌تر شد.


   به نقل از آس اسپانيا، سسک فابرگاس که مشتريان جدي مثل رئال مادريد، چلسي و اينترميلان دارد همچنان بازيکن آينده آبي و اناري ها لقب داشته و هواداران پرشمار بارسلونا حتي طاقت شنيدن شايعاتي مبني بر مذاکره او با رئال مادريد را هم ندارند.
در حالي که خبر مذاکره پرس، مديرعامل باشگاه رئال مادريد با وکيل فابرگاس توسط سايت رسمي رئال مادريد نيز تاييد شده اما همچنان مي شود مشتري اصلي فابرگاس را بارسلونا ناميد.

ساندرو روسل مديرعامل باشگاه بارسلونا در اين باره گفت: آرسنال با 45 ميليون يورو موافق است و تصور مي کنم ديگر مشکلي براي انتقال او در فصل تابستان وجود نداشته باشد. با توجه به بازي بسيار مهم ما با آرسنال و به احترام اين باشگاه بزرگ انگليسي فعلا در اين مورد هيچ قدمي بر نمي دارم اما پس از بازي با آرسنال و بنا به تعهدم نسبت به هواداران بارسلونا با تمام قدرت مالي و سياسي باشگاه براي خريد سسک فابرگاس اقدام خواهم کرد.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها