عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

يك داور ايراني مسئول كنترل دروازه بازي مارسي و من‌‌يونايتد

سه شنبه 3 اسفند 1389  10:16 ق.ظ

داور ايراني مقيم آلمان مسئوليت کنترل دروازه‌ يکي از دو تيم المپيک مارسي و منچستريونايتد را برعهده خواهد گرفت.

به نقل از يوفا، بابک رفعتي قرار است در کنار پيتر زيپل ماموريت داور خط دروازه‌هاي دو تيم مارسي و منچستريونايتد باشد.
بر اساس ماموريت محول شده،‌ دکتر فليکس بريش، داور آلماني قضاوت اين ديدار را برعهده خواهد داشت. تورستن شيفنر و مارک بورش، دو کمک داور خواهند بود.
کنوت کرشر نيز نقش داور چهارم را خواهد داشت.

همچنين ويکتور کاساي، داور 36 ساله اهل مجارستان براساس ماموريت محوله از سوي اتحاديه فوتبال اروپا قراراست مسابقه اينتر و بايرن که در ورزشگاه جوزپه‌‌مه‌آتزا ميلان انجام مي‌شود، را سوت زند. دراين راه، اروس و رينگ، دو کمک داور هموطن به وي کمک خواهند کرد. ضمن اينکه فابيان و بوگنار،‌دو داور ديگر مجاري هستند که مسئول کنترل دروازه‌بانان خواهند بود.
اين دو ديدار فردا شب برگزار مي‌شود.

بر اساس قوانين ليگ قهرمانان اروپا، علاوه بر داور وسط و دو کمکش، دو داور در کنار دروازه هر دو تيم (سمتي که کمک داور حضور ندارد) قرار مي‌گيرند تا اتفاقات محوطه جريمه نظير رد شدن توپ از خط دروازه را کنترل کنند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها