عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: حسادت جز زیان و خشمی که موجب سستی قلبت و بیماری بدنت می‌شود، ثمری ندارد. بحارالانوار، ج70، ص256

یک دروغ بزرگ دیگر فتنه‌گران تکذیب شد

یک دروغ بزرگ دیگر فتنه‌گران تکذیب شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  10:16 ق.ظ

فارس: یک دانشجوی دانشگاه شیراز که فتنه‌گران مدعی بودند توسط نیروهای امنیتی کشته شده، در اثر تصادف با یک دستگاه خودروی سواری شخصی فوت کرده است.

مؤذنی رئیس دانشگاه شیراز در گفت‌وگو با فارس با کذب محض خواندن اخبار رسانه‌های فتنه‌گر مبنی بر کشته شدن یک دانشجوی این دانشگاه توسط نیروهای امنیتی گفت: حامد نورمحمدی دانشجوی رشته زیست شناسی دانشگاه شیراز روز گذشته در تجمعات فتنه‌گران حضور نداشته بلکه بر اثر تصادف با یک دستگاه پژو پارس فوت کرده است.

وی تأکید کرد: بنده با راننده پژو پارس مذکور صحبت کردم و وی سرعت بالا را علت تصادف ذکر کرد و گفت که نتوانسته است خودروی خود را به خوبی کنترل کند و به همین دلیل با این دانشجو تصادف کرده است.

نجابت، دبیر انجمن اسلامی دانشگاه شیراز نیز در گفت‌وگو با فارس، ضمن تأیید تصادف این دانشجو گفت که خط ترمز خودروی پژو پارس 31 متر بوده است.

بر این اساس، رئیس دانشگاه شیراز و دبیر انجمن اسلامی دانشجویان این دانشگاه، ضمن تسلیت فوت این دانشجوی دانشگاه شیراز، اخبار رسانه‌های فتنه‌گر را به طور کامل تکذیب و آن را در راستای دیگر اخبار دروغ این رسانه‌ها عنوان کردند.

گفتنی است، پیش از این نیز رسانه‌های فتنه گر مدعی شده بودند که یک دانشجوی دانشگاه هنر توسط نیرهای امنیتی دستگیر و زندانی و به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته که پس از این ادعاها، این دانشجوی دانشگاه هنر با انتشار فیلمی از خود در لابی دانشگاه هنر، دروغ‌های مذکور را تکذیب کرد.
 

 

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها