عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

هري ردنپ: با 100 ميليون پوند هم لوكا مودريچ را نمي فروشم

هري ردنپ: با 100 ميليون پوند هم لوكا مودريچ را نمي فروشم
سه شنبه 3 اسفند 1389  10:18 ق.ظ


هري ردنپ: با 100 ميليون پوند هم لوكا مودريچ را نمي فروشم
 

گرت بيل نيز مشتريان پر و پا قرص زيادي دارد اما ردنپ قصد فروش هيچ يک از ستاره هايش را ندارد.


 هري ردنپ، سرمربي تاتنهام، تاکيد کرد که لوکا مودريچ، هافبک کروات تيمش را حتي در ازاي مبلغ 100 ميليون پوند نخواهد فروخت.

مودريچ در آوريل 2008 با انتقالي 16.6 ميليون پوندي از دينامو زاگرب به تاتنهام پيوست. او در رقابت هاي اين فصل بازي هاي بسيار خوبي در ترکيب تاتنهام به نمايش گذاشته و يکي از بهترين بازيکنان تيمش بوده است.

در چند روز اخير شايعاتي در مورد انتقال احتمالي مودريچ به منچستريونايتد منتشر شده است. گفته مي شود فرگوسن اين بازيکن کروات را جانشيني مناسب براي پل اسکولز مي داند و قصد دارد او را با انتقالي 35 ميليون پوندي به الد ترافورد ببرد.

اما ردنپ در گفتگو با خبرنگاران گفت:" او بازيکن فوق العاده اي براي ماست. نمي توانيد بازيکني را جانشين او کنيد. او نه تنها بازيکن فوق العاده اي است بلکه شخصيت بسيار ويژه اي نيز دارد.

او هر روز به موقع در تمرينات حاضر مي شود و کارش را انجام مي دهد، بدون اينکه مشکلي ايجاد کند. او در خارج از زمين بسيار آرام است. "

مودريچ تنها بازيکن تاتنهام نيست که طرفداران زيادي دارد. گرت بيل نيز مشتريان پر و پا قرص زيادي دارد اما ردنپ قصد فروش هيچ يک از ستاره هايش را ندارد.

" اگر مي خواهيم يک تيم قدرتمند بسازيم و بتوانيم هر فصل در ليگ قهرمانان يک از مدعيان باشيم، بايد بهترين بازيکنان مان را حفظ کنيم."

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها