عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر کس حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار اوست. بحارالأنوار، ج43، ص261

زاكروني: قهرماني در جام ملت هاي 2011 نقطه آغاز كار من در ژاپن است

سه شنبه 3 اسفند 1389  10:24 ق.ظ

سرمربي ايتاليايي تاکيد کرد که مي خواهد به ژاپني ها در پيشرفت فوتبال شان کمک کند.

آلبرتو زاکروني، سرمربي تيم ملي ژاپن، که با اين تيم قهرمان رقابت هاي جام ملت هاي آسياي 2011 شد، اهداف جاه طلبانه اي براي جام جهاني 2014 دارد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" قهرماني در جام ملت هاي 2011 تنها نقطه آغازي براي ماست. مي خواهم کاري کنم تا فوتبال ژاپن مانند همه صنايع اين کشور رشد کند.

مي خواهم کمک کنم تا ژاپن به رقابت هاي جام جهاني 2014 برزيل راه پيدا کند و در آنجا نيز به مراحل بالا برسد. فوتبال ژاپن اکنون توجه بسياري از کشورها را جلب کرده است. جام ملت هاي آسيا توجهات کمي را در ايتاليا برمي انگيخت اما اين بار تعداد بيشتري اين بازي ها را دنبال مي کردند. انتظار دارم تعداد بازيکنان ژاپني شاغل در اروپا سال آينده افزايش پيدا کند.

من بار ديگر تکرار مي کنم که ژاپني ها مردمي هستند که يک هدف براي خودشان تعيين مي کنند تا زماني که به آن نرسند، دست از تلاش برنمي دارند. اين به آن معني است که آنها هميشه به دنبال پيشرفت هستند. مي خواهم به آنها کمک کنم تا بيشتر پيشرفت کنند."

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها