عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

قطبي: اينجا فرصت بيشتري براي آماده‌سازي تيم دارم

سه شنبه 3 اسفند 1389  10:25 ق.ظ

سرمربي تيم فوتبال شيميزو اس‌پالس ژاپن گفت: خوشحالم که در اينجا فرصت بيشتري براي آماده‌سازي تيم نسبت به ايران دارم.

به ‌نقل از سايت تيم فوتبال شيميزو اس‌پالس، افشين قطبي پس از پيروزي 2 بر تيمش مقابل يوکوهاما مارينوس اظهار داشت: ار نتيجه کسب شده راضي هستم. هر پيروزي مانند ويتامين است که باعث انرژي مي‌شود. بازي مقابل يوکوهاما به‌ مراتب نسبت به ديدارهاي تمريني مهم‌تر است و خوشحالم که بازيکنانم اين پيروزي را به دست آوردند.
وي افزود: در اين ديدار از 2 تاکتيک متفاوت استفاده کرديم. در ابتداي بازي از سيستم 4-2-3-1 استفاده کرديم و بازي محکم و پايداري را به ‌نمايش گذاشتم. در نيمه‌دوم با افزايش فشار بر روي دروازه حريف به ‌موقعيت بسيار خوبي رسيديم و موفق شديم با به ‌ثمر رساندن گل برتري پيروز شويم.

سرمربي شيميزو اس‌پالس عنوان کرد: بايد بازيکنان بيش از اين ياد بگيرند. من هم بايد در تمرينات بيشتر ياد بگيرم و بايد نکات فني و تاکتيکي را به‌خوبي به بازيکنان منتقل کنم. ما بايد در مرکز خط مياني بيشتر سازماندهي شويم و در انتقال توپ از خط دفاع به خطوط حمله سرعت بيشتري را به‌خرج دهيم.

سرمربي سابق تيم ‌ملي ايران با اشاره‌ به‌ زمان مربي‌گري‌اش در ايران گفت: در زماني که مربي‌گري در تيم ‌ملي ايران را برعهده داشتم در حدود 24 يا 48 ساعت بيشتر براي آماده‌سازي تيم فرصت نداشتم، اما خوشحالم که در شرايط فعلي و گذشت چندين روز از حضور در سر تمرينات، فرصت خوبي براي آماده‌سازي بازيکنان دارم و در فاصله 2 هفته مانده به ‌آغاز جي‌ليگ مي‌توانم تيم را آماده کنم.
قطبي سپس با خنده گفت: با اين شرايط انگار که در بهشت هستم.
فصل جديد رقابت‌هاي جي‌ليگ 14 اسفند آغاز مي‌شود. شاگردان افشين قطبي در اولين ديدار بايد به ‌مصاف کاشيوا ريسول بروند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها