عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

موضع‌گيري برخي خواص نسبت به وقايع اخير نوشدارو پس از مرگ سهراب بود

موضع‌گيري برخي خواص نسبت به وقايع اخير نوشدارو پس از مرگ سهراب بود
سه شنبه 3 اسفند 1389  10:26 ق.ظ

دبير سياسي دفتر تحكيم وحدت گفت: اگر بر اساس زمان و شرايط، موضع‌گيري‌ها سنجيده شود، موضع‌گيري برخي خواص نوشدارو پس از مرگ سهراب بود.

رامين محمدي در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اين مطلب اظهار كرد: مردم از عملكرد برخي نخبگان كه اسامي‌شان در شعارهاي تظاهرات اخير مردم نيز شنيده مي‌شد، راضي نبودند و حتي وقتي مواضع‌شان را بعد از 25 بهمن به طور شفاف بيان كردند مردم نپذيرفتند و از آن‌ها به عنوان بي‌بصيرت ياد كردند.

محمدي افزود: براي عمل به موضوع جذب حداكثري از اين موضع‌گيري‌ها استقبال مي‌كنيم، ولي اين موضع‌گيري‌ها بايد شفاف باشد. نخبگان بايد از ابتدا با تشخيص درست باعث شوند اصلا شاهد شكل‌گيري 25 بهمن‌ها نباشيم.

وي ادامه داد: اگر اين موضع‌گيري‌ها كه امروز مي‌بينيم ماه‌ها قبل صورت مي‌گرفت شاهد اين حوادث نبوديم.

دبير سياسي دفتر تحكيم وحدت همچنين گفت: اگر برخي افراد طرفداري به خاطر ارتباط خويشاوندي را كنار بگذارند و براي دستگيري افرادي كه در فتنه دخيل بودند و براي اثبات گناهشان مدارك و اسنادي در قوه قضائيه وجود دارد كمك كنند، شايد مردم بپذيرند.

محمدي گفت: درخواست ما از قوه قضائيه اين است كه بر اساس قانون اساسي عمل كند و در انجام آن سرعت عمل مناسب را داشته باشد و طبق مصالح نظام با عوامل اصلي و فرعي فتنه برخورد كند.

وي در پايان با بيان اين‌كه "سران فتنه هر كاري براي تضعيف نظام و دشمني با آن انجام دادند" افزود: مردم سران فتنه را در دادگاه خود محاكمه كردند و حكم‌شان را نيز مشخص نمودند، قوه قضائيه نيز بايد اين كار را سريعتر انجام دهد چراكه رضايت مردم به عنوان يكي از اركان نظام مهم است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها