عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رضاييان:از سازمان ليگ خواسته‌ايم بازي با پرسپوليس يك روز عقب بيفتد

رضاييان:از سازمان ليگ خواسته‌ايم بازي با پرسپوليس يك روز عقب بيفتد
سه شنبه 3 اسفند 1389  10:33 ق.ظ

رضاييان:از سازمان ليگ خواسته‌ايم بازي با پرسپوليس يك روز عقب بيفتد
 

مسعود رضاييان گفت: از سازمان ليگ خواسته‌ايم بازي‌مان با پرسپوليس را يک روز عقب بيندازد.


معاون ورزشي باشگاه فولاد خوزستان در مورد آخرين شرايط اين تيم اظهار کرد: ما تا روز پنجشنبه به تمرين‌هاي خود ادامه مي‌دهيم و براي ديدار با پرسپوليس آماده مي‌شويم. خوشبختانه اکثر بازيکنان مان نيز براي اين بازي آماده هستند.

وي ادامه داد: دو بازيکن مصدوم ما از جمله آرش افشين هم به اين بازي مي‌رسند، اما رضا نوروزي که چند هفته پيش آپانديس خود را عمل کرده بود تازه تمرين‌هاي اختصاصي خود را شروع کرده و به احتمال فراوان تا پايان امسال قادر به بازي براي ما نخواهد بود.

رضاييان با بيان اينکه باشگاه فولاد نامه‌اي را به سازمان ليگ ارسال کرده و درخواست داده که بازي اين تيم با پرسپوليس به روز شنبه موکول شود، گفت: با توجه به اينکه سه چهار بازيکن اصلي ما در تيم ملي اميد هستند و بايد روز چهارشنبه براي اين تيم به ميدان بروند از سازمان ليگ درخواست کرديم که بازي ما با پرسپوليس را در هفته بيست و چهارم، 24 ساعت به عقب بياندازد. ما نامه‌ي خود را به فدراسيون ارسال کرده‌ايم، اما هنوز جوابي در اين خصوص به دست ما نرسيده است. ضمن اينکه باشگاه پرسپوليس هم در اين موضوع ذي‌نفع است و نظر آنها نيز براي تعويق اين بازي مهم است.

عضو هيئت مديره باشگاه فولاد خوزستان در پاسخ به اين سوال که اگر فدراسيون بخواهد از مجيد جلالي در تيم ملي اميد استفاده کند باشگاه فولاد چه موضعي خواهد داشت، گفت: تا کنون که به طور رسمي چنين موضوعي به ما اعلام نشده،؟ اما اگر هم به ما بگويند مطمئنا در هيات مديره آن را بررسي خواهيم کرد .

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها