عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تيموريان:به محض ورود به زمين مورد اهانت هواداران ملوان قرار گرفتم

تيموريان:به محض ورود به زمين مورد اهانت هواداران ملوان قرار گرفتم
سه شنبه 3 اسفند 1389  10:34 ق.ظ

تيموريان:به محض ورود به زمين مورد اهانت هواداران ملوان قرار گرفتم
 

بازيکن تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: تا براي گرم کردن وارد زمين شدم مورد اهانت هواداران ملوان قرار گرفتم.


آندرانيک تيموريان در مورد اينکه در بازي با ملوان مورد فحاشي قرار گرفته است، اظهار داشت: من سال ها در ايران بازي نکردم و فکر نمي کردم جو ورزشگاه هاي ايران تا به اين حد بد شده باشد. من به محض اينکه براي گرم کردن وارد چمن ورزشگاه تختي انزلي شدم مورد اهانت قرار گرفتم.
وي افزود: به حدي به من هتاکي شد که از پژمان نوري خواستم تا جلوي اين وضعيت را بگيرد ولي خواهش او از هواداران تيمش هم بي اثر بود و اين فحاشي ها تا پايان بازي ادامه داشت.
تيموريان تصريح کرد: نمي دانم من که نه در ليگ برتر انگليس و نه در ليگ ايران حاشيه اي نداشتم چرا بايد اينچنين مورد اهانت قرار گيرم. من و نصرتي از فحاشي هاي هواداران ملوان بي نصيب نمانديم. اين درحالي بود که وقتي تيم ملوان به ورزشگاه يادگار امام آمد هواداران تبريزي آنها را تشويق کردند.
وي ادامه داد: براي من جاي سوال است که چرا مردم انزلي با تبريزي ها خوب نيستند. خدا را شکر که اين بازي را ملوان برد وگرنه ما را مي کشتند. اين وسط فقط من ونصرتي قرباني فحاشي ها شديم.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها