عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قطبی در ژاپن: انگار که در بهشت هستم

قطبی در ژاپن: انگار که در بهشت هستم
سه شنبه 3 اسفند 1389  10:35 ق.ظ

سرمربي تيم فوتبال شيميزو اس‌پالس ژاپن گفت: خوشحالم كه در اينجا فرصت بيشتري براي آماده‌سازي تيم نسبت به ايران دارم.

به گزارش فارس و به ‌نقل از سايت تيم فوتبال شيميزو اس‌پالس، افشين قطبي پس از پيروزي 2 بر تيمش مقابل يوكوهاما مارينوس اظهار داشت: از نتيجه كسب شده راضي هستم. هر پيروزي مانند ويتامين است كه باعث انرژي مي‌شود. بازي مقابل يوكوهاما به‌ مراتب نسبت به ديدارهاي تمريني مهم‌تر است و خوشحالم كه بازيكنانم اين پيروزي را به دست آوردند.

وي افزود: در اين ديدار از 2 تاكتيك متفاوت استفاده كرديم. در ابتداي بازي از سيستم 4-2-3-1 استفاده كرديم و بازي محكم و پايداري را به ‌نمايش گذاشتم. در نيمه‌دوم با افزايش فشار بر روي دروازه حريف به ‌موقعيت بسيار خوبي رسيديم و موفق شديم با به ‌ثمر رساندن گل برتري پيروز شويم.

سرمربي شيميزو اس‌پالس عنوان كرد: بايد بازيكنان بيش از اين ياد بگيرند. من هم بايد در تمرينات بيشتر ياد بگيرم و بايد نكات فني و تاكتيكي را به‌خوبي به بازيكنان منتقل كنم. ما بايد در مركز خط مياني بيشتر سازماندهي شويم و در انتقال توپ از خط دفاع به خطوط حمله سرعت بيشتري را به‌خرج دهيم.

سرمربي سابق تيم ‌ملي ايران با اشاره‌ به‌ زمان مربي‌گري‌اش در ايران گفت: در زماني كه مربي‌گري در تيم ‌ملي ايران را برعهده داشتم در حدود 24 يا 48 ساعت بيشتر براي آماده‌سازي تيم فرصت نداشتم، اما خوشحالم كه در شرايط فعلي و گذشت چندين روز از حضور در سر تمرينات، فرصت خوبي براي آماده‌سازي بازيكنان دارم و در فاصله 2 هفته مانده به ‌آغاز جي‌ليگ مي‌توانم تيم را آماده كنم.

قطبي سپس با خنده گفت: با اين شرايط انگار كه در بهشت هستم.

فصل جديد رقابت‌هاي جي‌ليگ 14 اسفند آغاز مي‌شود. شاگردان افشين قطبي در اولين ديدار بايد به ‌مصاف كاشيوا ريسول بروند.

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها