عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

مهاجراني: برابر پرسپوليس بدترين بازي فصل‌مان را انجام داديم

مهاجراني: برابر پرسپوليس بدترين بازي فصل‌مان را انجام داديم
سه شنبه 3 اسفند 1389  10:35 ق.ظ

مهاجراني: برابر پرسپوليس بدترين بازي فصل‌مان را انجام داديم
 

مديرفني تيم فوتبال شاهين بوشهر گفت: در ديدار با پرسپوليس بدترين بازي فصل خود را انجام داديم.


حشمت مهاجراني در مورد شکست 2 بر يک شاهين بوشهر برابر پرسپوليس اظهار داشت: در 22 هفته گذشته هيچ وقت نشده که شاهين بد بازي کند و شکست هم بخورد. در ديدار با پرسپوليس بدترين بازي فصل خود را انجام داديم آن هم در حالي که نياز مبرم به برد خانگي داشتيم. در طول فصل، پيش مي‌آيد که يک بازيکن يا يک تيم بد بازي کند و شنبه روز بد تيم شاهين بود.
وي با اشاره به داوري مسابقه گفت: اينکه گل سپهر حيدري آفسايد بود يا نه و يا بازيکنان پرسپوليس بر روي بازيکنان تيم شاهين مرتکب خطاي پنالتي شدند يا نه را کارشناسان داوري بايد پاسخگو باشند اما اين مسايل بهانه‌ است. ما شکست خورديم و بازيکنان نيز از اين مسئله ناراحتند و مي‌گويند قول مي‌دهيم جبران کنيم.

مديرفني تيم شاهين بوشهر در مورد مشکلات مالي باشگاه گفت: رئيس جمهور محترم دستور حل مشکلات را داده‌‌اند و تصور مي‌کنم سلسه مراتب اداري بايد طي شود تا مشکلات تيم برطرف شود.
مهاجراني در مورد مديريت کنگاني در شاهين گفت: ايشان تمام تلاشش را براي حل مشکلات باشگاه انجام مي‌دهد اما شکست برابر پرسپوليس خستگي را بر روي دوش همه ما گذاشت. شايد اگر نمي‌باختيم اين قدر همه احساس خستگي نمي‌کرديم.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها