عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كمالوند: از شكايت ملوان خوشحالم؛ از حق آذربايجان نمي‌گذرم

كمالوند: از شكايت ملوان خوشحالم؛ از حق آذربايجان نمي‌گذرم
سه شنبه 3 اسفند 1389  10:37 ق.ظ


كمالوند: از شكايت ملوان خوشحالم؛ از حق آذربايجان نمي‌گذرم
 

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: از اينکه باشگاه ملوان اعتراض کرده خوشحالم و از حق مردم آذربايجان نمي‌گذرم.


فراز کمالوند در مورد شکايت باشگاه ملوان از وي به دليل تحريک افکار عمومي و سوء استفاده قوميتي اظهار داشت: از اينکه خود باشگاه ملوان اين قضيه را باز کرد خيلي خوشحالم و از آن استقبال مي کنم. اتفاقا باشگاه تراکتورسازي هم شکايت خود را به کميته انضباطي و سازمان ليگ اعلام کرده است.
وي افزود: هواداران ملوان ديگر قبح هر چه کار زشت بود را از بين برد. کجاي دنيا سراغ داريد که فحش قوميتي را روي بنر بنويسند و با خود به ورزشگاه بياورند. من متعجبم که چطور نيروي انتظامي جلوي اين بنر را نگرفت و تا وقتي ما اعتراض نکرده بوديم اين بنر را پايين نياوردند.
سرمربي تيم تراکتورسازي ادامه داد: از قاضي شريفي مي خواهم که به اين پرونده ورود مستقيم کند. به هر حال از دو طرف يکي در حال دروغ گفتن است. ما فيلم تمام صحنه هايي که به قوم آذربايجان و بازيکنان تيم فحاشي مي کردند را داريم. دو فيلمبردار در ورزشگاه داشتيم. من هم به هيچ وجه از اين شکايت کوتاه نمي آيم. از حق خودم هم بگذرم از حق مردم آذربايجان نمي توانم بگذرم.

کمالوند تصريح کرد: تماشاگران ملوان همه گونه بي احترامي کردند و من مطمئن هستم وقتي فيلم اين حواشي را به کميته انضباطي ارائه کنيم محروم مي شوند. جالب است که سرمربي اين تيم در نشست خبري گفت از هواداران خود ممنون هستيم که حمايت کردند. از کي تا حالا فحش دادن حمايت مي شود؟
وي در مورد اينکه باشگاه ملوان عنوان کرده کمالوند پيش از بازي با صحبت از داوري جو را خراب کرده است، گفت: من به گواه چاپ مصاحبه پورغلامي درست دو روز قبل از بازي با اين تيم در جام حذفي مي گويم که او گفته بود داوران در تبريز تحت فشار هستند. اين مصاحبه در دو خبرگزاري و روزنامه هاي کثير الانتشار چاپ شده است. آنها قضايا را 180 درجه تغيير مي دهند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها