عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

باشگاه ملوان از كمالوند شكايت كرد

باشگاه ملوان از كمالوند شكايت كرد
سه شنبه 3 اسفند 1389  10:42 ق.ظ

باشگاه ملوان از كمالوند شكايت كرد
 

باشگاه ملوان انزلي از سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز شکايت کرد.


باشگاه ملوان با ارسال نامه‌اي‌ به سازمان ليگ و کميته انضباطي فدراسيون فوتبال ضمن ارايه توضيحاتي در مورد حواشي و اتفاقات ديدار ملوان و تراکتورسازي تبريز در هفته بيست و سوم به مواردي اشاره کرده و از سازمان ليگ و کميته انضباطي خواسته با فراز کمالوند سرمربي تراکتورسازي برخورد قانوني و قاطع انجام شود.
در قسمتي از اين نامه آمده است:

"فراز کمالوند در نشست خبري پس از پايان مسابقه از پاسخگويي به مسايل فني مسابقه طفره رفت و تلاش کرد حوادث حين مسابقه را به مسئله قوميتي در سطح ملي ميان دو قوم آذري و گيلاني پررنگ کند. اين حرکت ناشايست نيازمند تامل و تحليل بيشتر از سوي آن مقام محترم است.
کمالوند دو روز پيش از مسابقه در جرايد کشور مصاحبه‌اي انجام داده و در آن به اثرپذيري داوران به نفع ملوان در انزلي اشاره کرده است. ضمن اينکه به شخصيت فوتبالي بازيکنان ملوان نيز اهانت کرده و اينکه بازيکنان ملوان بازيکنان حريف را به عمد مصدوم مي‌کنند.
توهين به قوميت‌ها مورد تاييد هيچ فردي نيست و ايراد شرعي و قانوني دارد اما سرمربي تراکتورسازي نگاهي ابزاري به قوميت آذري دارد و اختلاف افکني بين اقوام ايران اسلامي امري نکوهيده و ناپسند است.
موسسه ملوان به دليل نشر اکاذيب از سوي سرمربي تراکتورسازي و تشويش و تحريک افکار عمومي فوتبال خواستار برخورد با اين مربي است زيرا گفته‌هاي کمالوند باعث شده در وب سايت هواداران رسمي تراکتورسازي مطالبي فراتر از فحاشي و استفاده از الفاظ رکيک در اين سايت عليه بازيکنان ملوان به کار برده شود، مطالبي که تاسف‌برانگيز است و به هيچ عنوان زيبنده فوتبال ايران نيست. "

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها