عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

عضو شوراي مركزي جمعيت رهپويان : بايد سعي كرد فضاي كشور آرام باشد

عضو شوراي مركزي جمعيت رهپويان : بايد سعي كرد فضاي كشور آرام باشد
سه شنبه 3 اسفند 1389  10:51 ق.ظ

يك عضو شوراي مركزي جمعيت رهپويان انقلاب اسلامي پيشنهاد كرد كه جريانات سياسي از موضع حقوقي خود به تنظيم شكواييه عليه سران فتنه و عواملشان بپردازند.

مالك شريعتي در گفت و گو با خبرنگار سياسي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با بيان اين كه حوادث 25 بهمن نقطه اي تاريكي در پرونده سياه جريان فتنه قلمداد مي شود، اظهار كرد: البته اين قضيه را بايد از قضاياي سال گذشته جدا كرد؛ چرا كه فتنه گران سال گذشته بهانه انتخابات را داشتند، ولي با توجه به اين كه امسال همه چيز تمام شده بود با يك بهانه جديد دستورالعمل نظام سلطه را پياده كردند.

وي افزود: از آنجا كه آمريكا و اسرائيل در منطقه و در ميان كشورهاي مسلمان دچار چالش شده بودند مي خواستند چند هدف را با يك تير نشانه بردند و اذهان عمومي را از وقايع مصر و تونس منحرف كنند تا در نهايت جايگاه الهام بخش انقلاب اسلامي را دچار خدشه سازند.

اين عضو شوراي مركزي جمعيت رهپويان انقلاب اسلامي با بيان اين كه اين جريان مي خواست تا يك جريان مخالف و ضد انقلاب را در داخل تقويت كند گفت: طبق اخبار آمده روشن بود كه اين اقدامات با سفارش هاي خارجي انجام شد.

شريعتي هم چنين گفت: جريانات اصولگرا و افراد و گروه ها بايد ضمن محكوم كردن اين اقدامات از اين به بعد در اين مقطع بحث فتنه را تمام شده بدانند و فضا را به سمتي ببرند كه بيشتر كارآمد سازي نهادهاي داخل كشور مورد توجه قرار بگيرد هم چنين جريانات سياسي و آنهايي كه دستي در قدرت دارند در راضي نگه داشتن مردم از خودشان تلاش مضاعف داشته باشند.

وي با بيان اين كه بايد سعي كرد تا فضاي كشور آرام باشد و مطالبات مقام معظم رهبري به طور جدي پيگيري شود،ا ظهار كرد: با اين حال اگر جريانات از موضع حقوقي خود به تنظيم شكواييه عليه سران فتنه و عواملشان بپردازند مي تواند مفيد فايده باشد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها