عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

بهزاد خداداد: شايد فينال دوره پيش تکرار شود

بهزاد خداداد: شايد فينال دوره پيش تکرار شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  10:53 ق.ظ

بهزاد خداداد گفت: با توجه به قدرت تکواندو ايران در دنيا به احتمال زياد دو تيم فيناليست مسابقات جام باشگاههاي آسيا ايراني خواهند بود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، عضو تيم تکواندو جوانه اظهار كرد: در دوره گذشته تيمهاي خارجي بيشتري حضور داشتند، اما قدرت اول مسابقات در اختيار ايران بود. در اين دوره نيز با شناختي که دارم باز هم تيمهاي داخلي شرايط بهتري براي کسب سکوهاي برتر را دارا هستند.

وي افزود: اکثر بازيکنان شرکت کننده با توجه به حضور در ليگها از آمادگي مطلوبي برخوردارند و با آمادگي و انگيزه اي که از تکواندوکاران تيم جوانه سراغ دارم و نيز قدرت تيم دانشگاه شايد فينال دوره گذشته جام باشگاهها تکرار شود.

خداداد گفت: دو مسابقه راضي کننده داشتم و در اين راه نبايد زحمات کادر فني تيم جوانه ناديده گرفت. شرايط ايده آلي دارم و اميدوارم براي بازيهاي آينده تيم مثمر ثمر باشم.

وي ادامه داد: پس از مسابقات غرب آسيا با سيستم الکترونيکي بازي نکرده بودم، اما امروز با آمادگي کامل شرايط بدني راضي کننده اي داشته‌ام.

خداداد درباره ميزباني تبريز در اين جام گفت: تبريزيها مردم مهمان نواز و خونگرمي هستند که با عملکرد خوب خود در برگزاري مسابقات اين امر را به اثبات رساندند. ضمن آنکه مردم تبريز استقبال بي نظيري از مسابقات تکواندو داشتند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها