عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مدير بازرگاني نظرآباد: 500 تن سيب و پرتقال همزمان با ايام نوروز در شهرستان توزيع مي‌شود

مدير بازرگاني نظرآباد: 500 تن سيب و پرتقال همزمان با ايام نوروز در شهرستان توزيع مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  10:55 ق.ظ

مدير اداره بازرگاني نظرآباد گفت: همزمان با ايام عيد نوروز 300 تن پرتقال و 200 تن سيب در شهرستان توزيع مي‌شود.

به گزارش ايسنا، صيف اله شهبازي در جمع خبرنگاران گفت: طرح نظارتي ويژه نوروز 90 با هدف مديريت بازار و جلوگيري از تخلفات و رسيدگي به شکايات مردمي از تاريخ اول اسفند سال جاري الي دهم ارديبهشت سال آينده در سطح شهرستان نظرآباد اجرا مي‌شود.

وي افزود: دو اکيپ بازرسي اداره بازرگاني و شش اکيپ بازرسي اصناف همراه با40 ناظر افتخاري براي اجراي طرح فعاليت خواهند كرد.

وي با اشاره به اين که در اين طرح نظارت در دو بخش کالا و خدمات صورت مي‌گيرد گفت: بخش کالا شامل پوشاک، کيف ، کفش ، گوشت ، آجيل و کالاهاي پرمصرف است و بخش خدماتي شامل شرکت‌هاي مسافربري ، اماکن تفريحي ، غذاخوري‌ها و رستوران‌هاي بين شهري است.

مدير اداره بازرگاني نظرآباد تصريح کرد: در ايام نوروز در سطح شهرستان کشيک‌ها از هشت صبح الي هشت شب حضور خواهند داشت و سامانه 124 نيز آماده دريافت شکايات مردمي است و اداره بازرگاني با تماس روي خط حداکثر تا 30 دقيقه بعد آمادگي اعزام بازرسين را براي رسيدگي به شکايات را دارد.

وي افزود: نمايشگاه نوروزي در شهرستان نظرآباد از 13 لغايت 23 اسفند در مکاني به وسعت دو هزار متر با 70 غرفه برپا مي‌شود و براي برگزاري نمايشگاه امسال سعي شده است علاوه بر کميت، بر کيفيت کالاها نيز توجه ويژه‌اي شود تا کالاها باکيفيت بهتري به شهروندان عرضه شوند و کميته نرخ گذاري در مدت برگزاري نمايشگاه فعال خواهد بود.

شهبازي در پايان اظهار كرد: امسال 300 تن پرتقال و 200 تن سيب در سطح شهرستان جهت ثابت نگه داشتن قيمت ها در ايام نوروزتوزيع خواهد شد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها