عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اعطاي امتياز كامل صندوق بيمه به انجمن توليدكنندگان جوجه يكروزه؛

اعطاي امتياز كامل صندوق بيمه به انجمن توليدكنندگان جوجه يكروزه؛
سه شنبه 3 اسفند 1389  10:57 ق.ظ

درصورتيكه صندوق بيمه محصولات كشاورزي به انجمن جوجه يكروزه اختيار داده كه صد درصد توليدات خود را تحت پوشش بيمه قرار دهند و در صورت عدم استفاده، اين اختيار از انجمن سلب و به بخش ديگري اختصاص مي‌يابد؛ رييس انجمن توليدكنندگان جوجه يكروزه اعلام كرد: در حال حاضر بيش از 70 درصد جوجه توليدي كشور تحت پوشش بيمه قرار دارند و واحدهاي بيمه‌اي هنوز به صد درصد نرسيده است.‌

حسن مهرباني يگانه در گفت‌وگو با خبرنگار كشاورزي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، گفت: از ابتداي سال جاري تاكنون بيمه بيش از 200 هزار جوجه مادر نسبت به سال گذشته افزايش يافته است.

وي با اشاره به رشد معقول و منطقي بيمه جوجه يكروزه در واحدهاي توليدي در سال 88-89 گفت: با توجه به اينكه بيمه غرامت كامل واحدهاي مرغداري را حتي بيش از حد مجاز جوجه‌ريزي، پرداخت مي‌كند استقبال مرغداران براي بيمه كردن واحدها افزايش يافته اما هنوز پوشش بيمه‌اي به صد درصد نرسيده است.

درصورتيكه به گفته قائم مقام صندوق بيمه محصولات كشاورزي به انجمن جوجه يكروزه اختيار داده شده كه صد درصد توليدات خود را تحت پوشش بيمه قرار دهند و در صورت عدم استفاده، اين اختيار از انجمن سلب و به بخش ديگري اختصاص مي‌يابد.

طبق اعلام صفرپور ‌براساس مصوبه وزير جهاد كشاورزي مبني بر مشموليت حذف كانون‌هاي آلوده از اين پس صد درصد تلفات در كانون‌هاي‌ آلوده با تاييد و تشخيص سازمان دامپزشكي معدوم و خسارت كامل آن حتي بيشتر از تلفات پرداخت مي‌شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها