عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

فرماندار کرج: فعاليت کليه مساجد واقع در مسير تردد مسافران، نوروز شبانه‌روزي مي‌شود

فرماندار کرج: فعاليت کليه مساجد واقع در مسير تردد مسافران، نوروز شبانه‌روزي مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  10:57 ق.ظ

فرماندار کرج گفت: به منظور ارائه خدمات به مسافران نوروزي در استان البرز، فعاليت کليه مساجد شهرستان کرج که در مسير تردد مسافران قرار دارند در ايام نوروز شبانه روزي مي شود.

به گزارش ايسنا، مهدي ايران نژاد در جلسه ستاد تسهيلات نوروزي کرج با اعلام اين خبر گفت: جهت اسکان مسافران نوروزي در کرج بايد از بهترين مدارس شهرستان که داراي امکانات ويژه هستند استفاده شود و براي راحتي مسافران کمپينگ‌هايي نيز در مسيرهاي پرتردد نظيرجاده چالوس با تمامي امکانات ضروري بايد تا قبل از 25 اسفند احداث شود.

وي افزود: هيچ نانوايي در کرج به هيچ وجه در ايام نوروز تعطيل نخواهد بود و پخت در ساعات مورد نياز بايد صورت گيرد.

ايران نژاد در خصوص فعاليت مساجد کرج در اين ايام اظهار كرد: در مسيرهاي عبوري مسافران همه مساجد به صورت شبانه روزي بايد باز باشند و سيستم سرمايش و گرمايش آنها نيز کنترل شوند .

وي در خصوص افزايش قيمت‌ها در ايام نوروز گفت: به هيچ وجه نبايد قيمت‌ها در اين ايام بالا رود و نظارت بر افزايش قيمت‌ها ضروري و لازم است.

فرماندار کرج گفت: همه بيمارستان‌ها به خصوص بيمارستان‌هاي دولتي براي هر نوع حادثه‌اي بايد آمادگي کامل داشته باشند و مراکز بهداشتي روستاها نيز در ايام تعطيل حتما بايد باز باشند.

ايران نژاد يادآور شد: کليه حفاري‌ها در شهرها و جاده‌هاي کرج در تاريخي که تعيين خواهد شد بايد تا پايان تعطيلات کنسل شود.

وي در پايان گفت: همه اعضاي کميته‌هاي ستاد تسهيلات نوروزي کرج مانند نيروهاي پليس آماده باش هستند و مرخصي نخواهند داشت.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها