عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اقدامات جريانات و افراد درواكنش به حوادث اخير بايد بازدارنده باشد

اقدامات جريانات و افراد درواكنش به حوادث اخير بايد بازدارنده باشد
سه شنبه 3 اسفند 1389  10:59 ق.ظ

يك عضو شوراي مركزي جمعيت وفاداران انقلاب اسلامي گفت: جريانات سياسي در واكنش به حركات اخير فتنه گران اقدامات بازدارنده انجام مي دهند.

محمد عظيمي در‌گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با بيان اين كه جريانات ،گروه هاي سياسي، خواص و نخبگان بايد اقدامات اخير سران فتنه، خاصه آنچه در روز 25 بهمن اتفاق افتاد را محكوم كنند، اظهار كرد: اقدامات جريانات و افراد بايد در اين راستا بازدارنده باشد.

وي افزود: بازدارندگي اين اقدامات بايد به نحوي باشد كه طي آن ديگر افرادي به خود اجازه ندهند، مسير حركت طبيعي مردم را مخدوش كنند و براي مردم مشكلاتي را به وجود آورند يا اين كه به اموال عمومي آسيب وارد كنند.

اين عضو شوراي مركزي جمعيت وفاداران انقلاب اسلامي تصريح كرد: به هر ترتيب در روز 25 بهمن عده اي مزدور اجانب به خيابان ها آمدند و مشكلاتي را به وجود آوردند، بنابراين لازم است تا با عاملين چنين اقداماتي با شدت وحدت برخورد شود و هم چنين مسوولين قضايي و امنيتي نيز به وظايف خود را دراين راستا به نحو احسن انجام دهند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها