عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

زنانمان را به سفارتخانه ها می برند!

زنانمان را به سفارتخانه ها می برند!
سه شنبه 3 اسفند 1389  11:52 ق.ظ

عماریون نوشت:

با گذشت چند ماه از آخرین تحرکات ضد فرهنگی سفارت فرانسه که ضمن دعوت از برخی هنرمندان ایرانی قصد داشت پارتی شبانه خود را با شکوه و عظمت بیشتری برگزار کند، اخبار منتشر شده ای این نگرانی را بیش از پیش تشدید می کند.

چند روز قیل منابع خبری از حضور همجنسگرایان در یکی از سفارتخانه های خارجی خبر دادند.

از سوی دیگر طی ماه های گذشته مقامات سفارت اتریش نیز اقدام به برگزاری یک پارتی مختلط کردند که میهمانان ایرانی آن ضمن کشف حجاب به نوشیدن مشربات الکلی پرداختند. در این پارتی مختلط که با کنسرت موسیقی نیز همراه شده بود، 130 زن و مرد ایرانی و خارجی شرکت داشتند.

در ادامه همین تحرکات خارج از عرف دیپلماتیک، سفارت فیلیپین در تهران مراسم خاصی با عنوان «بازارچه خیریه» در محل این سفارتخانه برگزار کرد.

پیش از آغاز این مراسم تعدادی از میهمانان، با کشف حجاب و حالت تمسخر و درگیری لفظی با پلیس، قصد ورود به سفارت فیلیپین را داشتند که با ممانعت پلیس دیپلماتیک مواجه شدند، اما همانگونه که سفارت فرانسه پیش از این اقدام کرده بود، دو دستگاه خودروی سیاسی سفارت فیلیپین از خیابان مجاور سفارت، این زنان ایرانی را که تعدادشان به 10 نفر می رسید، به داخل سفارت خانه منتقل کردند.

کشف حجاب توسط زنان ایرانی و سرو مشروبات الکلی نیز از این مراسم گزارش شده است.

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها