عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

پلاتيني از جام جهاني پاييزي سخن گفت

پلاتيني از جام جهاني پاييزي سخن گفت
سه شنبه 3 اسفند 1389  11:54 ق.ظ

پلاتيني از جام جهاني پاييزي سخن گفت
 

رييس فرانسوي اتحاديه فوتبال اروپا در مناقشه ميان فدراسيون جهاني فوتبال و کميته برگزاري جام جهاني 2022 وارد شد و پيشنهاد برگزاري اين جام جهاني را درفصل پاييز داد.


   پس از آنکه پيشنهاد برگزاري جام جهاني فوتبال به جاي تابستان در زمستان از سوي اعضاي کميته اجرايي فدراسيون فوتبال مطرح شد و با خود بحث‌هاي فراواني را به دنبال داشت اکنون نوبت به پيشنهاد ميشل پلاتيني رسيده است. رييس فرانسوي يوفا درگفتگو با مجله الماني کيکر از برگزاري جام جهاني درفصل پاييز سخن به ميان آورد. او در اين باره عنوان کرد: در حال حاضر جام جهاني ميان تابستان و زمستان درنوسان است. شايد اين رقابتها در فصل پاييز هم برگزار شود. مي‌توان در اين باره بحث کرد.

اين اظهارنظر از سوي کاپيتان‌ پيشين تيم ملي فوتبال فرانسه در حالي صورت گرفت که او تا پيش از اين از جمله موافقان برگزاري جام جهاني درفصل زمستان شمرده مي‌شد.

قهرمان يورو 1984 ادامه داد: فکر مي‌کنم جام جهاني 2022 در فصل زمستان برگزار شود.

گرماي شديد هوا در فصل تابستان در قطر باعث شده است تا بحث‌هايي درباره جابه‌جايي زمان برگزاري بزرگترين رخداد فوتبالي جهان به وجود بيايد.

پلاتيني گفت: 10 سال زمان وجود دارد تا درباره بهترين زمان برگزاري اين رقابتها فکر شود.

او بحث‌هاي کنوني را تا حدودي سياسي دانست چرا که محمد بن همام رييس قطري کنفدراسيون فوتبال آسيا و رييس کميته برگزاري جام جهاني 2022 سخت درتلاش است تا اين بازيها را همانند برنامه در تابستان برگزار کند. هنوز روشن نيست که آيا او روز يک ژوئن 2011 در نشست فدراسيون جهاني فوتبال به عنوان نامزد رقيب رودرروي سپ‌بلاتر قرار مي‌گيرد يا خير.

پلاتيني درگفت‌وگوي خود اعلام کرد که قصد ندارد براي رياست فيفا نامزد شود. اين مدير 55 ساله گفت: همچنان نامزد يوفا مي‌مانم. در اينجا بسيار راحت هستم.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها