عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

طاهري: نظري اظهار پشيماني كند، با نگاه مثبت تصميم مي‌گيريم

طاهري: نظري اظهار پشيماني كند، با نگاه مثبت تصميم مي‌گيريم
سه شنبه 3 اسفند 1389  11:55 ق.ظ

طاهري: نظري اظهار پشيماني كند، با نگاه مثبت تصميم مي‌گيريم
 

مديرعامل باشگاه گيتي‌پسند گفت: در صورتي که نظري از رفتارش در آخرين بازي ليگ پشيمان باشد، با نگاه مثبت در مورد بخشش وي تصميم‌گيري مي‌کنيم.


   علي طاهري در مورد اينکه حسين شمس بازگشت نظري به تيم ملي را منوط به بخشش اين بازيکن از سوي باشگاه گيتي‌پسند عنوان کرده، اظهار داشت: اگر نظري از رفتارش در آخرين مسابقه ليگ ابراز پشيماني کند، حتما با نگاه مثبت در مورد بخشش او تصميم‌گيري خواهيم کرد.
وي تصريح کرد: نظري بايد در مورد رفتارش توضيحي قانع‌کننده داشته باشد و همچنين از مربي‌اش امير فراشي عذرخواهي کند. او بايد تعهد بدهد که ديگر اين کار را تکرار نکند. ما هم سعي مي‌کنيم با توجه به اينکه او گلري خوب و يکي از سرمايه‌هاي تيم ملي است، نگاه مثبتي در اين‌باره داشته باشيم.
طاهري در مورد ديدار با برزيل و ميزباني باشگاه گيتي‌پسند تاکيد کرد: تمام اقداماتي که در اين‌باره لازم بوده، انجام شده و مشکلي در مورد اسکان، اياب‌وذهاب و پذيرايي وجود ندارد. هيات فوتبال اصفهان نيز تاکنون همکاري خوبي با ما داشته است.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها