عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

فردا اولين گام اميدها در راه المپيكي شدن

فردا اولين گام اميدها در راه المپيكي شدن
سه شنبه 3 اسفند 1389  11:55 ق.ظ


فردا اولين گام اميدها در راه المپيكي شدن
 

تيم فوتبال اميد از فردا براي صعود به المپيک 2012 لندن استارت مي‌زند.


  قرقيزستان اولين حريف ايران در مقدماتي المپيک است. اين تيم شايد حريف چندان قدري به شمار نرود اما پيروزي بر اين تيم مي تواند براي ملي پوشان اميد روحيه بخش باشد و ايران را اميدوار کند که از قدم اول با انگيزه صعود وارد مسابقات شده است.
افاضلي براي اين بازي دست به ريسک زده و کريم انصاري فرد و احسان حاج صفي را به اردو فرانخوانده است. او مي گويد احساس مي کند نيازي به اين دو براي اين بازي ندارد. شکل حضور اين دو بازيکن در اردوهاي گذشته شايد اين حق را براي افاضلي فراهم کند که نخواهد از وجود دو بازيکني سود ببرد که حتي يک جلسه تمرين با سايرين نداشته اند.

فردا ملي پوشان اميد مقابل قرقيزستان به ميدان مي روند. در ظاهر در اين تيم مشکلي نيست و انگيزه کافي براي موفقيت وجود دارد. کفاشيان هم شب گذشته براي روحيه دادن به اين تيم در جمع ملي پوشان حاضر شد. شايد رئيس اولين گام را برداشته تا بلکه طلسم 36 ساله شکسته شود و ايران هم در رشته فوتبال بتواند در لندن نماينده داشته باشد. 
گفتنی است،  ديدار ايران و قرقيزستان در چارچوب مرحله مقدماتي المپيک 2012 لندن ساعت 15 فردا در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود. مسابقه برگشت نيز 18 اسفند برگزار خواهد شد.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها