عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

وحيد شمسايي: پس از روسيه حالا نوبت شكست برزيل است

وحيد شمسايي: پس از روسيه حالا نوبت شكست برزيل است
سه شنبه 3 اسفند 1389  11:55 ق.ظ


وحيد شمسايي: پس از روسيه حالا نوبت شكست برزيل است
 

کاپيتان تيم ملي فوتسال ايران گفت: بازي کردن مقابل تيمي که قهرمان جهان است و بهترين‌هاي دنيا را در اختيار دارد سخت است.


   وحيد شمسايي درباره بازي تيم‌هاي ملي فوتسال ايران و برزيل که فردا(چهارشنبه) در اصفهان برگزار مي‌شود اظهار کرد: بازي کردن روبه‌روي تيمي که قهرمان جهان است و بهترين‌هاي دنيا را در اختيار دارد و بيشترين لژيونرهاي جهان را دارد سخت است. در عين حال که بازي سختي است اما اين حريف انگيزه بازيکنان ما را براي خوب بازي کردن زياد مي‌کند.

وي ادامه داد: در حال حاضر برزيل دررنکينگ جهاني اول است و ما چهارم هستيم. وقتي برزيل با تمام لژيونرهايش وارد ايران مي‌شود، نشان دهنده قدرت فوتسال ايران است. اميدوارم که با تلاش جمعي تيم بتوانيم نتيجه خوبي بگيريم. يک سنت شکني هم بکنيم و بتوانيم براي اولين بار برابر اين تيم به نتيجه برسيم.

شمسايي درباره آمادگي بازيکنان تيم ملي براي اين بازي گفت: بعد از اينکه جام جهاني به پايان رسيد، تيم به خودباوري خوبي دست پيدا کرد. بازي به بازي بهتر شديم. اميدوارم با اين شرايطي که داريم بتوانيم همان طور که سنت شکني کرديم و روسيه را برديم در اين بازي هم به پيروزي برسيم.

کاپيتان تيم ملي فوتسال در پاسخ به اين سوال که در تيم منتخب اصفهان هم بازي مي‌کند يا خير گفت: با تيم ملي دو بازي سنگين را مقابل برزيل انجام مي‌دهيم، به همين دليل بازيکنان تيم‌هاي اصفهاني حاضر در تيم ملي در آن مسابقه بازي نخواهند کرد.

شمسايي در ارزيابي‌اش از دوازدهمين دوره ليگ فوتسال عنوان کرد: فکر مي‌کنم که ليگ بسيار خوبي بود و بازي‌ها بسيار نزديک برگزار شد. از قبل از بازي هم برنده مشخص نبود. از ابتداي ليگ، پنج تيم اول براي قهرماني رقابت مي‌کردند و تيم‌هايي که تا رده هفتم بودند همه شانس قهرماني داشتند.

وي ادامه داد: در مجموع ليگ پويايي بود و قهرماني منصوري هم در ليگ برتر قابل توجه است. بايد به اين تيم تبريک بگويم، به اين دليل که در اين چند ساله تيم‌هاي زيادي بودند که خرج زيادي کردند ولي به قهرماني دست پيدا نکردند. در مجموع بايد به تيم شهيد منصوري و مردم خوب قرچک که از اين تيم حمايت کردند تبريک بگويم.

شمسايي در پايان گفت: اميدوارم باحمايت مردم خوب اصفهان که هميشه يار و ياور تيم‌هاي باشگاهي و تيم ملي هستند، بتوانيم برابر برزيل نتيجه خوبي بگيريم و خوشحالشان کنيم.

 
 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها