عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مانچيني :بالوتلي مي دانست که نمي تواند90 دقيقه بازي کند

مانچيني :بالوتلي مي دانست که نمي تواند90 دقيقه بازي کند
سه شنبه 3 اسفند 1389  11:56 ق.ظ


مانچيني :بالوتلي مي دانست که نمي تواند90 دقيقه بازي کند
 

روبرتو مانچيني، مربي ايتاليايي منچسترسيتي در صحبتهايي اعلام کرد که مشکلي با واکنش ماريو بالوتلي پس از تعويض در جريان ديدار اين تيم مقابل ناتس کانتي که با برتري 0-5 سيتي به پايان رسيد، ندارد.


 این در حالی بود که بالوتلی پس از دو ماه دوری از میادین ورزشی به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو، مجددا به ترکیب تیمش بازگشته بود و در جریان دیدار مقابل ناتس کانتی تعویض شد.

این ستاره ایتالیایی در حال ترک زمین،از شدت عصبانیت هدبندش را برروی زمین پرتاب کرد و مستقیم به تونل رختکن رفت ولی مانچینی مطمئن است که هیچ مشکلی به وجود نخواهد آمد.

مانچینی در صحبتهایی دراین رابطه گفت:« ما پیش از آغاز بازی تصمیم گرفته بودیم که پس از یک ساعت، بالوتلی را تعویض کنیم.این اولین بازی او پس از رهایی از بند مصدومیت بود و برخوردهای زیادی در جریان بازی داشت. بالوتلی ناراضی بود ولی من در طول روزهای آتی ماجرا را برای او توضیح خواهم داد.مشکلی نیست.ما می خواهیم او برای دو ماه پیش رو در اوج آمادگی باشد، چون بازی های فراوانی پیش رو داریم.»

مربی ایتالیایی سیتی ادامه داد:« بالوتلی خوب بازی کرد و هیچ مشکلی در زانویش احساس نمی شد. او می دانست که نمی تواند برای 90 دقیقه بازی کند.گاهی وقتها در جلسه تمرینی،وقتی فرصتی را از دست می دهد، زانویش را می گیرد ولی وقتی گلزنی می کند،دیگرچنین واکنشی نشان نمی دهد!»

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها