عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

يک کارگردان تئاتر...

يک کارگردان تئاتر...
سه شنبه 3 اسفند 1389  11:57 ق.ظ

 

يک کارگردان تئاتر: تا زماني که در عرصه فرهنگي، سياست حرف اول را بزند نمي‌توانيم شاهد پيشرفت تئاتر باشيم/ برگزاري جشنواره تئاتر فجر در حال حاضر هياهو براي هيچ است.

 

 

ميکائيل شهرستاني، مدرس، بازيگر و کارگردان تئاتر در گفتگو با «نسيم» اظهار داشت: متاسفانه ما در زمينه فرهنگي و هنري مديريت درست و سنجيده‌اي نداريم و اين حقيقتي هولناک است و ظاهرا هم قرار نيست هيچ‌کس به داد تئاتر ايران برسد.

 

 

 

 

ميکائيل شهرستاني، مدرس، بازيگر و کارگردان تئاتر در گفتگو با خبرنگار «نسيم» درباره جشنواره تئاتر فجر اظهار داشت: تا زماني که سياست‌گذاري‌ها در تئاتر تغيير نکند و به طور کلي در عرصه فرهنگي، سياست حرف اول را بزند نمي‌توانيم شاهد پيشرفت اين رشته مهم هنري باشيم.
وي برگزاري جشنواره تئاتر فجر در شرايط کنوني را هياهو براي هيچ خواند و تصريح کرد: متاسفانه مردم فعاليت‌هاي فرهنگي را چندان جدي نمي‌گيرند چرا که هنوز دغدغه‌هاي اوليه زندگي‌شان برطرف نشده است.
اين مدرس تئاتر افزود: ما در همه زمينه‌ها افراط و تفريط داريم. در ورزش فوتبال را برجسته کرده‌ايم و در هنر سينما را. اگر يک چهارم پولي را که به ورزشکاران مدال‌آور پرداخت کرده‌اند، به تئاتر بدهند وضعيت تئار کاملا دگرگون مي‌شود.
اين کارگدان تئاتر اظهار داشت: متاسفانه ما در زمينه فرهنگي و هنري مديريت درست و سنجيده‌اي نداريم و اين حقيقتي هولناک است و ظاهرا هم قرار نيست هيچ‌کس به داد تئاتر ايران برسد.
وي در پايان خاطر نشان ساخت: در حال حاضر همه کساني که در تئاتر فعاليت مي‌کنند يا خيلي جوان و پرشور هستند و يا فرادي حرفه‌اي هستند که از اين راه ارتزاق مي‌کنند، من هم تا زماني که وضعيت چنين باشد به تدريس مي پردازم.

یا حسین (ع)

salarezeynab

salarezeynab
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6597
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها