عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تمرينات ويژه علي عسگر و مياچ

تمرينات ويژه علي عسگر و مياچ
سه شنبه 3 اسفند 1389  12:04 ب.ظ

 تمرين پرسپوليس از ساعت 10:30 صبح امروز در آكادمي ملي المپيك دنبال شد. در اين تمرين بازيكنان پرسپوليس به مدت 60 دقيقه به بدنسازي كم فشار و زدن وزنه‌هاي سبك پرداختند. 

* تنها محمد منصوري غايب بود. 

* حميد علي‌عسگر به دليل مصدوميت به صورت اختصاصي تمرينات ويژه‌اي را انجام داد. دكتر فريد زرينه در خصوص وضعيت اين بازيكن براي بازي با فولاد گفت: بهتر است او در ديدار برابر فولاد به ميدان نرود. 

* علي دايي با لباس شخصي حاضر بود. او ابتدا 10 دقيقه با بازيكنان صحبت كرد سپس در گوشه‌اي از سالن آكادمي المپيك تمرينات را نظاره‌گر شد و به مطالعه روزنامه‌ها پرداخت. 

* دايي خطاب به بازيكنان اعلام مي‌كرد با تلاش بيشتر به حق خود در بازي‌هاي آينده خواهيد رسيد. 

* مياچ نيز در تمرين امروز به صورت اختصاصي با دستگاه‌هاي بدنسازي به تمرين پرداخت كه باعث شد بازيكنان با او دقايقي به شوخي بپردازند. 

* عليرضا حقيقي دقايقي با محمود خوردبين گفت‌وگويي انجام داد. 

* محمد نوري و غلامرضا رضايي مثل هميشه امروز هم در كنار يكديگر بودند و در خصوص بازي‌هاي پرسپوليس با يكديگر به گفت‌وگو مي‌پرداختند. 

* وضعيت علي رضا محمد در حاشيه تمرين امروز توسط زرينه بررسي شد. او مشكلي براي بازي با فولاد ندارد. 

* تمرين پرسپوليس ساعت 11:35 به پايان رسيد و بعد از ظهر امروز اين تيم در ديداري تداركاتي به مصاف تيم ب پرسپوليس خواهد رفت. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها