عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

معاون وزير راه و ترابري

معاون وزير راه و ترابري
سه شنبه 3 اسفند 1389  12:06 ب.ظ

 

معاون وزير راه و ترابري: به‌زودي بسته‌هاي سياستي و حمايتي براي نوسازي ناوگان هوايي به صورت لايحه آماده و پس از تصويب در دولت به مجلس ارائه مي‎شود.

 

 

شهريار افندي‏زاده با بيان اينکه صنعت هوايي در سه بخش خلاصه مي شود، گفت: قسمت اول ناوگان هوايي است که عمدتا در اختيار شرکت‌هاي هواپيمايي قرار دارد و به طور طبيعي هر هواپيمايي که مجهزتر بوده و خدمات بهتري ارائه کند، مورد استقبال متقاضيان خواهد بود که اين رقابت سالم در حال حاضر ايجاد شده است.

 

 

نماينده تام‌الاختيار وزارت راه و ترابري در هدفمندسازي يارانه‌ها بخش دوم را تجهيزاتي دانست که به صورت ناوبري در فرودگاه‌ها و هواپيماها نصب مي‌شود و افزود: بخش سوم نيز مديريتي است که با نگهداري و بهره‌برداري اتفاق مي‌افتد و در شرايط کنوني مديران و متخصصان اين بخش در وزارت راه وترابري در حال آماده کردن برنامه جامعي به صورت کاملا کارشناسي هستند که پس از تصويب دولت به صورت لايحه به مجلس شوراي اسلامي به ويژه کميسيون عمران پيشنهاد مي‌شود و اين جزء‌ برنامه‌هاي هدفمندسازي يارانه‌ها است.

افندي زاده با بيان اين‌که قبل از اجراي قانون هدفمندسازي يارانه ها همه مسئولان نگران بخش حمل و نقل بودند، اظهار کرد: خوشبختانه با تلاشي که تشکل‌هاي صنفي و جامعه حمل و نقل انجام داد به استثناي روزهاي اول پس از اجراي قانون که مشکلاتي را درباره عدم ابلاغ قيمت‌هاي جديد داشتيم، ساير مشکلات بسيار کم بودند.

یا حسین (ع)

salarezeynab

salarezeynab
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6597
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها