عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بسيج هنرمندان در هدفمند كردن هنر نقش بسزايي دارد

بسيج هنرمندان در هدفمند كردن هنر نقش بسزايي دارد
سه شنبه 3 اسفند 1389  12:44 ب.ظ

مدير‌كل ارشاد استان بوشهر:
بسيج هنرمندان در هدفمند كردن هنر نقش بسزايي دارد

خبرگزاري فارس: مدير‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان بوشهر گفت: بسيج هنرمندان در كيفيت‌بخشي و هدفمند كردن هنر موثر است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، نصرالله شفيعي دوشنبه شب در ديدار با نمايندگان بسيج هنرمندان ديلم با اشاره به نقش بسيج هنرمندان در كيفيت بخشيدن به آثار هنري و ارتباط با هنرمندان اظهار داشت: بسيج از بدو تاسيس خود خدمات ارزشمندي به نظام اسلامي ارائه داده است و هنر و هنرمند نيز از اين قاعده مستثني نبوده است.
وي افزود: حضور هنرمندان با بصيرت و هنرمند در جامعه فرهنگي استان يك ضرورت است و نقش بسزايي در پيشبرد اهداف فعاليت‌هاي فرهنگي داشته و دارد.
مدير‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان بوشهر تصريح كرد: اين اداره كل در راستاي فعاليت‌هاي خود توجه ويژه‌اي به هنرمندان بسيجي داشته و در سال آينده اين روند ادامه مي‌يابد.
شفيعي بيان داشت: تشكيل و تاسيس اين نهاد از جهاتي داراي اهميت است و بايد امكانات سخت‌افزاري و نرم‌افزاري در اختيار هنرمندان قرار دهد.
وي افزود: بسيج هنرمندان در ‌كيفيت‌بخشي‌ و هدفمند كردن هنر موثر است و از جايگاه ارزشمندي همچون بسيج بلند شده است و مي‌طلبد هنرمندان در اين مجموعه وارد شوند و همكاري كنند.
مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان بوشهر با اشاره به آمادگي اداره كل ارشاد اسلامي استان بوشهر براي همكاري با اين نهاد اضافه كرد: بسيج هنرمندان مي‌تواند تاثيرات خوبي در رونق بخشيدن به هنر و كارهاي ابتكاري، خلاق و تاثيرگذار توجه داشته باشد و دچار روزمرگري نشود و هنرمندان عينا حضور بسيج هنرمندان را با تاثيرگزاري آن لمس كنند.
وي بيان داشت: ايران اسلامي به بركت انقلاب اسلامي به كشوري تاثيرگذار در منطقه تبديل شده و موفقيت‌هاي ملي و بين‌المللي نيز در حوزه‌هاي مختلف به دست آورده است.
شفيعي گفت: وجود رهبري آگاه و ملتي بصير و بيدار رمز اصلي پيروزي انقلاب بود.
مدير‌كل ارشاد اسلامي بوشهر ادامه داد: دوران انقلاب مردم گوششان به يك صدا و يك ندا بدهكار بود و نگاهشان به انگشت اشاره يك مرد آن هم، امام بود و اين رمز پيروزي انقلاب اسلامي هست.
وي افزود: بنابراين هم حدوث و هم دوام و بقاي انقلاب ما مربوط است به نظامي كه در راس آن ولي فقيه قرار داشت.
مدير‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان بوشهر با اشاره به مصوبات سفر سوم دولت در بخش فرهنگ و هنر بيان داشت: توسعه، تقويت فعاليت‌هاي فرهنگي زنان و تحكيم مباني خانواده و ترويج فرهنگ پايداري ايثار، شهادت و توسعه و تقويت فعاليت‌ها و زيرساخت‌هاي فرهنگي ايثارگران از جمله محورهاي مصوب كارگروه فرهنگ و هنر با حضور رئيس جمهور بود.
شفيعي خاطرنشان كرد: ساماندهي مواريث فرهنگي و توسعه فعاليت‌هاي فرهنگي، آموزشي تبليغي در حوزه ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و ايجاد زيرساخت‌هاي مربوط نيز در كارگروه فرهنگي و هنر تصويب شد.
انتهاي پيام/ج20/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها